4: 0

Ярмольська Я./Журибіда В.

З перших хвилин матчу стабільний та непоступливий склад «Фіміама» доводить амбітному «Акценту», що не збирається бути другим номером у даному двобої. Уже на 2 хв матчу нападник «Фіміама» завдає разучого удару по воротах суперника, де лише зусилля воротаря відвертає небезпеку від воріт, та м’яч одразу опиняється біля ніг Олександра Потурая, який направляє його у пусті ворота суперника. Друга небезпека біля воріт «Акцента» виникає уже на 4 хв, де після помилки захисту нападник «Фіміама» опиняється віч-на-віч з воротарем, де останній у цьому випадку бере гору та відводить небезпеку від своїх воріт. В цілому перший тайм територіальна перевага «Фіміама» практично забезпечила собі перемогу у матчі. Досить ефектний гол у виконанні Івана Вдовенка уже на 9 хв подвоїв рахунок у матчі, а саме прийнявши довгу подачу на вершині карного майданчика суперника від свого колеги по команді Іван практично другим дотиком з розвороту змусив знову суперників розпочинати з центра майданчика. Не забарились і наступні голи. Немов приголомшені результатом гравці «Акцента» практично двічі поспіль на 9 хв та 10 хв дозволяли «розписатись» супернику у своїх воротах – зробили це Олександр Потурай на 9 хв та той же Іван Вдовенко на 10 хв.

З самого початку другого тайму «Акцент» грає практично у п’ять польових гравців. Та окрім територіальної переваги у грі «Акцент» більше нічого так і не здобув. А постріли у пусті ворота суперника під час перехвату м’яча у «Фіміама» проходили в «молоко». Тож матч так і завершився 4:0 на користь «Фіміама».

Кращі гравці: Іван Вдовенко («Фіміам») - Олександр Антонюк («Акцент»).