0: 4

Журибіда В./Журибіда В.

З початку матчу зайвих зусиль для завершення атакуючих дій обидві команди вирішили не застосовувати. Щойно перейшовши центр майданчика, нападники намагались турбувати воротарів своїх суперників ударами з дальньої та середньої відстані, що ставало легкою здобиччю стражів воріт. Тож перший небезпечний, і як виявилось згодом, єдиний гольовий момент у першому таймі завершився взяттям воріт лише на 7 хв матчу. Самий активний гравець у складі «Топільно» продерся до воріт суперника і невідпорним ударом відкрив рахунок у матчі. До честі «Колоса» слід зазначити, що після пропущеного голу команда рук не опустила і щораз частіше почала турбувати воротаря суперника. Та до завершення тайму рахунок так і не змінився.

Першу хвилину другого тайму «Колос» проводить знову в атаках. А перша ж «контра» у виконанні «Топільно», і рахунок уже 2:0 на їх користь, відзначився дублем Володимир Майструк. Стрімкі, наполегливі та безрезультативні атаки «Колоса» в подальшому сказуються на їх фізичній готовності, команда виглядає все більш втомленою, чим і користається суперник. 22 хв матчу знову стає щасливою для «Топільно». Голи у виконанні Петра Семенчука та хет-трик Володимира Майструка встановлюють остаточний рахунок у матчі 4:0 на користь «Топільно».

Кращі гравці: Юрій Чепура («Колос») - Володимир Майструк («Топільно»).