3: 3

Журибіда В./Бугайчук Н.

Амбітний Респект здолавши у першому турі Мідас з великим рахунком, мав на меті рухатися і надалі в такому ж темпі. Проте карантин «вихідного дня» який призупинив проведення змагань, вніс деякі корективи на цьому шляху. Респект матч кубку проти Вотрансу  зіграє дещо пізніше, а Олика у кубку програла у серії пенальті і ця гра давала шанс виправитися за осічку в кубку і віддати всі сили тепер у чемпіонаті.

Приголомшлевий старт матчу для Респекту, майстерний Олег Шахраюк зразково зіграв на позиції стовба і відкрив рахунок у матчі, де майже відразу міг оформити дубль, обігравши всіх і вся на шляху до воріт, але ліва підвела. Олег пробачив, а Дмитро Кутецький ні. За 3 хв після старту Олика вже попереду 2-0. Кепські справи у Респекта стали пізніше, коли Сергій Подгуска реалізував пенальті. І відразу тайм аут від Андрія Шевчука, щоб хоч якось активізувати своїх гравців. Респект і до того володівив мячем, але разючи контратаки хлопців з ківерцівського району заставляли нервувати шанувальників Респекту. Олексій Мовчан під кінець тайму дозволив оптимістичніше дивитися вперед, відзначившись за Респект і зробив рахунок  3-1. Позиційна гра Респекта, рахунок у матчі, дозволяла Олиці зробити ставку на контрвипади, зважаючи на 5 фолів які були у блакитних, права на помилку у них не було. 6 фол стався у центрі майданчику, але дабл пенальті Сергій Подгуска реалізувати не зумів. Початок 2 тайму розпочався влучним пострілом під поперечену від Віктора Суща, а це вже 3-2. Тиск від Респекту продовжувався і це дало результат коли Богдан Зінгель відгукнувся на передачу Богдану Мізюка і вколотив мяч у пусті ворота. Перебіг подій проходив у подібному руслі і надалі, Респект намагався вскрити оборонні редути Олики і в деяких епізодах мяч дійсно чудом не досягав цілі де свою майстерність демонстрував Ігор Неділько. Прекрасний шанс у своїй атаці втратив Дмитро Кутецький після удару якого на допомогу голкіперу Респекту прийшла поперечина. Останні 2 хвилину матчу Респект пішов на гру у 5 польових намагаючись вирвати перемогу, але результативного удару атакуючі потуги футзальної команди не досягли. Бойова нічия у матчі який став справжньою окрасою у цьому турі у Вищій лізі, браво обом командам.