:
12

Попко Максим, Кірепко Анатолій, Силюк Григорій

Глухенька Л./Тучкевич А.

Після довгої перерви у футзалі, колективи вийшли на майданчик маючи після першого туру у своєму активі по три залікових бали, і відразу було видно, що сьогодні має бути яскравий поєдинок де обидві команди рішуче налаштовані тільки на перемогу. Ще вчора господарі мали матч у кубку, де поступились дебютантам АМФВ  «Vadrus» з рахунком 1-6, і сьогодні хотіли реваншуватись на молодих футзалістах з ФК Пірванче. Гра розпочалась з сумбуру, дуже багато помилок у передачах та багато боротьби на кожному клаптику майданчика, в результаті і багато фолів. На четвертій хвилині господарі порушили правила поблизу свого карного майданчика і свій влучний постріл виконав молодий талант Іван Костюк, який вивів гостей вперед. Відразу після пропущеного господарі натисли на ворота суперника і на шостій хвилині стараннями Дмитра Біліча рахунок було зрівняно. А в середині першої половини обидві команди збільшили темп і почався «жосткий» футзал. На восьмій хвилині чудову нагоду забити у гостей мав Віталій Мартинюк, але після його удару «шкіряний» потрапив у каркас воріт. Страшенна заруба і п’ять фолів у гостей, цим і скористався досвідчений Альберт Шахов на якому порушили правила і він же пробив «дабл-пенальті», але в рамці надійно зіграв Юрій Ремезовський. Як завжди, «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось в наступній атаці, де господарі зфололи у власному карному майданчику і шестиметровий удар взявся пробивати штатний «стандартист» Іван Костюк, який знову виводить гостей вперед, а на власний рахунок записує «дубль». Наприкінці тайму знову фол і другий десятиметровий удар наважився пробити Дмитро Біліч, який вразив ворота суперника і оформив «дубль», а на тій же хвилині Іван Костюк свій шанс втратив з десятиметрової позначки. Кульмінація тайму припала на останню хвилину, на якій друге «дабл-пенальті» пробив Дмитро Михальчук, але не зумів вразити  ворота, але його партнер і голеодор Іван Костюк за секунду до завершення першої половини виводить гостей знову вперед, а в свій доробок і «хет-трик».

Друга половина зустрічі розпочалась досить активно і грубо. Вже за першу хвилину господарі мали у свому активі чотири фоли. «Фоли - фолами, а голи – голами», на п’ятнадцятій хвилині чудово зорієнтувався в чужому штрафному Сергій Подригуля і забив прекрасний гол п’ятою встановивши паритет у поєдинку. В середині другого тайму футзалісти збавили темп і вичікували помилки один від одного, і цим скористався Сергій Подригуля, після його удару «селект» зрекошетив від опонента і господарі вперше повели у рахунку. Після забитого футзалісти з Вишкова вміло стали в оборону і вичікували швидкого контр-випаду, і на двадцять другій хвилині чудовий шанс збільшити рахунок мав Андрій Лобанов, але переграти кіпера він так і не зумів. А за хвилину чудовий дриблінг продемонстрував Назарій Степанюк, який чудовим ударом в «дев’ятку» зрівняв рахунок та поставив остаточну крапку у цьому двобої. Бойова нічия та по одному заліковому балу у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Сергій Подригуля – Іван Костюк