3: 1

Глухенька Л./Тучкевич А.

Після довгої перерви у футзалі, команди вийшли на майданчик заряджені тільки на перемогу. Вчора господарі мали двобій у кубку з «Мідас-2», але поступились 0:2 і тому хотіли реабілітуватись у грі проти «пекарів». Гра розпочалась сумбурно, багато браку у передачах та активна боротьба за м’яч на кожному клаптику майданчика. Видно, що господарі з кожним матчем все більше прогресують у грі, і це доводить, що вони рухаються у правильному футзальному напрямку, але переламати досвідчений колектив їм так і не вдавалось. По справжньому гострий момент припав аж на шосту хвилину, на якій вивести «фармацевтів» вперед мав Володимир Тачинський, але в рамці Василь Шиманський діяв просто бездоганно. Гостра та напружена гра, в результаті першої половини на табло суха нічия 0:0.

Друга половина зустрічі розпочалась з активних дій господарів, і це дало свої плоди, на п’ятнадцятій хвилині по футзальному з носка влучного удару наніс Назар Орел та вивів «білих» вперед. На досягнутому господарі не зупинились і продовжували гнути свою лінію, і на сімнадцятій хвилині Сергій Кух обігравшись у стінку зі своїм партнером влучним пострілом від стійки воріт збільшив перевагу своєї команди. Після забитого «фармацевти» збавили темп та вміло тримали «кулястого», але на дев’ятнадцятій хвилині досвідчений Сергій Романюк потужним ударом ввів м’яч з а ута і рекошетом «селект» опинився у сітці воріт, 1:2. Скоротивши рахунок до мінімуму гості що духу бігли вперед всіма силами, щоб відквитати ще один гол, але це зіграло проти них, на двадцять п’ятій хвилині остаточну крапку у зустрічі поставив Назар Орел записавши у свій актив «дубль». Вольова перемога господарів та три залікових бали у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Назар Орел – Анатолій Марчук