1: 2

Шереметьєва М./

Сьогоднішній поєдинок, як то кажуть був за «шість» очок, адже в першому турі обидва колективи поступились своїм суперникам. Варто згадати, що минулого року ці команди вже зустрічались між собою, і з мінімальним рахунком 2:3 перемогу святкували гості. Гра розпочалась на зустрічних куражах, команди дійсно грали у відкритий футзал, і чудову нагоду відкрити рахунок мав Юрій Комар, але голкіпер господарів Богдан Масіч діяв у рамці просто блискавично. Атака на атаку, але «шкіряний» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. Рівна боротьба, але на сьомій хвилині свій шанс використав Максим Семесюк, який влучним ударом виводить господарів вперед. До кінця тайму жодна з команд не змогла реалізувати свої атаки у забиті м’ячі, і за мінімальної переваги господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з активних дій гостей, і це принесло свої плоди, одна з гострих атак закінчилась взяттям воріт, яку завершив Юрій Ігнатович та встановив рівновагу у поєдинку. Вже в наступній атаці шанс вивести свою команду мав все той же Юрій Ігнатович, але переграти кіпера він так і не зумів. Гості продовжували тиснути на ворота суперника і в середині тайму після удару Тараса Осадовського, від пропущеного господарів врятувала стійка воріт. А на двадцятій хвилині ініціативу в свої «ноги» взяв Олег Войтюк, продемонструвавши індивідуальну техніку він грізно пройшов своїх опонентів, та незалишив жодного шансу для голкіпера вивівши гостей вперед. Після пропущеного господарі кинули всі сили в атаку, щоб врятувати поєдинок, але свої моменти втратив Віталій Корець. Вольова та мінімальна перемога « Клевер Сторс», які здобувають свої перші три залікових бали у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Семесюк Максим – Юрій Ігнатович