3: 4

Журибіда В./Кузнєцов Д.

Успішним старт сезону видався для гравців «Штурма», які святкували перемоги в перших двох матчах чемпіонату, а от гравцям «ВФБ» після успіху в першому турі не вдалося щось протиставити юним гравцям «Волині-05». На старті звітного поєдинку голкіперу номінальних господарів Євгену Лесику довелося попрацювати на старті матчу, декілька разів врятувавши команду. А у відповідь у середині тайму «чорно-білим» вдалося відзначитися гарним голом зі штрафного у виконанні Руслана Гавриша. А от на 10-й хвилині пощастило уже колківському колективу – Назар Мельник пробивав у ближній кут, а від рук голкіпера м’яч таки зрикошетив у ворота – 1:1. Утім, гравці «ВФБ» таки пішли на перерву з перевагою в рахунку – Микола Розмірський був найспритнішим у карній зоні опонентів та з близької відстані переправив «кулястого» у рамку – 2:1.

Після перерви гравцям «Штурма» вдалося швидко зрівняти рахунок – вдало на «п’ятачку» зіграв Кирило Коцюба. У середині другого тайму  команди увімкнули максимальні обороти, а воротарям довелося продемонструвати найкращі вміння, аби берегти на табло бойову нічию. Однак на 20-й хвилині перевернув усе з ніг на голову гол номінальних гостей: Олександр Сачковський не сильно пробивав здалеку, однак його партнеру по команді вдалося дезорієнтувати воротаря, тож м’яч спокійно закотився у сітку воріт – 2:3. Гравці «Штурма» захопили ініціативу, і після кількох хороших сейвів від Лесика таки забили ще раз – Коцюба випередив голкіпера на виході та переправив «кулястого» у рамку – 2:4. Уже на останніх секундах Андрій Алексінцев скоротив відставання у рахунку, а ще за декілька миттєвостей гравці «ВФБ» побігли і таки святкували взяття воріт, однак передчасно – їх опоненти не ввели м’яч у гру з центра поля, а арбітри розібралися в ситуації, колегіальним рішенням не зарахувавши взяття воріт. Гаряча дискусія на останніх секундах матчу продовжилася й після його завершення, однак «Штурм» таки святкував третю поспіль перемогу в чемпіонаті (3:4), та разом із «Волинню-05» та «Вадрусом» лідирує у П’ятій лізі чемпіонату Волині.

Найкращі у матчі: Андрій Алексінцев – Кирило Коцюба