2: 4

Глухенька Л./Тучкевич А.

У третьому турі регулярки на майданчик вийшли амбітні колективи, які рішуче були налаштовані лише на перемогу, адже господарі ще не зуміли відкрити лік заліковим балам у турнірній таблиці, а в разі виграшу гості застрибували у трійку лідерів ліги. Вже з перших секунд команди задали високого темпу і було дуже гаряче біля воріт, але голкіпери діяли на висоті. На четвертій хвилині чудову нагоду вийти вперед мали гості, але після удару Андрія Юхімюка «кулястий» попав у стійку воріт, а невдовзі Сергій Костюкевич все таки пробиває влучно і на табло 0:1. Господарі могли швидко відігратись стараннями Івана Харченка, але його удар на себе прийняв каркас воріт. Ближче до закінчення першої половини команди почали грати більш розкуто і голи не заставили себе чекати: спочатку на десятій хвилині після класної комбінації Андрій Юхімюк збільшує перевагу своєї команди, а під завісу тайму пробивши по футзальному з носка Андрій Карабін скорочує рахунок до мінімуму. З перевагою в один м’яч гостей, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась за рівної гри, багато боротьби на кожному клаптику майданчика, але на чотирнадцятій хвилині господарі припустились помилки і після прекрасного розіграшу Юрій Яковлєв збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після забитого гості віддали ініціативу супернику і чекали свого швидкого контр-випаду. Час, який швидко плинув грав на руку футзалістам з Підлозців, а господарі все невпинно вишукували свого моменту для взяття воріт, і він настав на двадцять третій хвилині, коли після розіграшу кутового знову забиває Андрій Карабін скоротивши рахунок, а у власний доробок оформивши «дубль». На останній хвилині зустрічі у гостей було вже п’ять фолів, і господарі щодуху прагнули пробити «десятиметровий», але чітко без порушень гості відзахищались, а за шість секунд до кінця остаточну крапку у зустрічі поставив Андрій Юхімюк оформивши «дубль». Вольова перемога FC Hawest, які здобувають три залікові бали, та виходять на третю сходинку у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Андрій Карабін – Андрій Юхімюк