2: 0

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

«Олімп» у попередньому турі зазнав першої поразки у чемпіонаті Волині, тоді як «блакитно-білі», озброєні найкращим гравцем третього туру Владиславом Скулинцем, залишалися єдиною командою дивізіону, яка не втрачала очок у сезоні. А от звітне протистояння нагадувало шахи – «Дім Фасадів» володів територіальною перевагою, розкочуючи комбінації на чужій частині майданчика, а гравці «Олімпа» надійно перекривали суперників, та намагалися «вжалити» своїми атаками. Гострішими таки були моменти номінальних господарів гри – один із ударів влучив у поперечину, а дуже хороші шанси не реалізували Владислав Скулинець та Антон Качина. Під кінець тайму «блакитно-білі» таки отримали перевагу у важкому протистоянні – Богдан Затериха здорово розкачав суперника, переклав м’яч під ліву ногу і дальнім ударом надіслав «подарунок» прямісінько в кут воріт опонентів – 1:0!

У другому таймі рахунок змушував «Олімп» грати активніше, і у гру чимало разів доводилося вступати голкіперу «Дому Фасадів» Станіславу Семенюку – він виручав після ударів Петра Назарука та Юрія Франка. Хоча, заради справедливості, робота була і у колеги зі складу гостей Андрія Концевича, який нейтралізував декілька суттєвих загроз біля власної рамки. Під кінець матчу, здавалося, що «Олімп» зрівняє рахунок – чудовий момент мав Михайло Брагінець, якому не вдалося на швидкості переправити у порожні ворота простріл партнера по команді! А на останній хвилині матчу гравці «Дому Фасадів» остаточно впевнилися у чергових трьох очках – Артур Яручик заспокоїв партнерів по команді, точно замкнувши передачу з флангу. 2:0 – нелегка перемога «блакитно-білих», які залишаються одноосібними лідерами Першої ліги без втрачених очок.

Найкращі у матчі: Станіслав Семенюк – Петро Назарук