2: 3

Близнюк Р./Журибіда В.

З перших хвилин кожна з команд нав’язує супернику свою гру. Цупка гра на кожному клаптику майданчика у боротьбі за м’яч не дозволяє комбінувати та створювати небезпечні моменти біля воріт суперників. Поступово завдяки пресингу «Надії-2» вдається дещо заволодіти і ініціативою, незважаючи не те, що у звітному турі зустрічається з лідером першості. Така тактика уже на 5 хв дається взнаки – рахунок у матчі відкрито, відзначається Михайло Кисельов. Наполегливість та темп «Надії» «Духче-Боратин» дещо збиває на 11 хв тайму, взявши тайм-аут. Кінцівка тайму проходить у обопільних атаках. Саме у такій ситуації за 3 секунди до завершення тайму Костянтину Добровольському вдається відновити паритет у матчі, і команди на перерву йдуть за нічийного рахунку 1:1.

На зустрічних курсах та у високому темпі команди продовжують грати і у другому таймі. Незважаючи на відсутність глядачів на трибунах для своїх атак гравці застосовують максимальні швидкості аж до завершення гри. Одна з таких атак на 23 хв знову приносить успіх «Духче-Боратину», і уже вони попереду 2:1. З цього моменту «Надія-2»  вдається до гри з п’ятьма польовими гравцями. Та порожні ворота «Надії» стають легкою здобиччю для Назара Лича, котрий перехопивши м’яч на своїй половині поля, другим же дотиком та сильним ударом робить рахунок 3:1 на користь своєї команди. «Надія-2» продовжує використовувати зайвого гравця на футзальному майданчику, і одна з чергових комбінацій за 26 секунд до кінця гри увінчалась успіхом – дублем відзначився Михайло Кисельов. На більше підопічним Віктора Ревка, мабуть, забракло часу. Мінімальна перевага 3:2, і «Духче-Боратин» зберігає лідируючу позицію у першій лізі.

Кращі гравці: Михайло Кисельов - Назар Лич