1/4 фіналу

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
2: 4

Глухенька Л./Журибіда В.

На футзальному майданчику кубкового матчу ¼ фіналу Кубка Волині зійшлись команди, які станом на 26 грудня 2020 року опанували середину турнірної таблиці волинської суперліги. Тож гра обіцяла бути цікавою та непередбачуваною. Уже на 1 хв реальну можливість відкрити рахунок втрачає «ТТІ». Натомість «Вотранс» на 2 хв шанс не втрачає – гол на свій рахунок записує Микола Гайдучик. Широкі комбінаційні дії команди демонструють протягом усього тайму. За таких обставин лише Миколі Гайдучику дублем ще один раз вдалось відзначитись у першому таймі.

Прямою протилежністю першому тайму став другий. Запальні та активні індивідуальні дії гравців обох команд перетворили гру у суцільні єдиноборства. А гол Богдана Скоцького на 15 хв лише мотивував до певних авантюр з боку нововолинців. Саме атака на 17 хв і гол у відповідь на свій рахунок записує Андрій Сісарук. Кінцівка ж гри стала ще більш нервовою. Саме під її завершення арбітрам все частіше і частіше доводилось фіксувати фоли, застосовуючи при цьому жовті та червоні картки. Таким чином другий гірчичник у грі перед собою за 14 секунд до кінця матчу побачив Андрій Никитюк, а пряму червону картку за образу на свою адресу арбітру довелось пред’явити Сергію Зайцю. Та посеред цього неспортивного каламбуру були приємні моменти для обох команд. Спочатку за гру рукою у карному майданчику 6-метровий удар вдало реалізовує Богдан Скоцький, а наприкінці матчу Юрій Кошелинський дещо скорочує рахунок у матчі. Тож гіпотеза про принциповість кубкових матчів сьогодні спрацювала повністю. А перемогу з рахунком 4:2 і прохід до ½ фіналу собі забезпечує «Вотранс».

Кращі гравці: Юрій Кошелинський - Микола Гайдучик