1/4 фіналу

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Глухенька Л./Журибіда В.

«Динамо» розпочинає і програє. Саме під таким заголовком можна охарактеризувати поєдинок 1/4 фіналу Кубка Волині між фут зальними клубами з Хорова та луцького «Динамо». З надією на реванш за поразку у регулярному чемпіонаті двохтижневої давності вийшли динамівці на це двобій. Уже 2 хв могла увінчатись успіхом для Леоніда Єфремова, та його удар прийшовся у штангу і нулі на табло у графі «забиті голи» світились аж до 10 хв. До цього моменту на футзальному майданчику точилась рівна, моментами досить жорстка, силова боротьба з боку обох команд. Саме наприкінці 10 хв Олександр Мосіюк поборовся біля карного майданчика суперника і, обікравши суперника, підступним та влучним ударом у ближній кут примусив воротаря хорівчан виймати м’яч із власних воріт. Окрилене успіхом «Динамо» продовжує атакувати і за 2 хв 16 сек до завершення першого тайму отримує право на пробиття кутового. Саме в цей момент динамівський тренер використовує тайм-аут у грі для обговорення плану взяття воріт, і це спрацьовує. Після розіграшу кутового та чергової помилки захисту Роман Москвич подвоює рахунок у матчі. Така ейфорія гравців «Динамо» і зіграла з ними злий жарт, бо через 10 секунд на табло уже був рахунок 2:1 – гол за хорівчан на рахунку Назара Даніва.

Початок другого тайму знову за підопічними Віктора Ревка. На 18 хв двічі відзначається Максим Омельян – спочатку на його рахунку гол, а згодом «гірчичник» від арбітра матчу за зрив перспективної атаки суперника. За нічийного рахунку порив атакуючих дій динамівців дещо спав. А невикористані моменти нападників «Динамо» та впевнені дії воротаря «Хорова» додали впевненості останнім. Чим і користається Роман Москалик, котрий на 17 хв виводить свою команду вперед. В подальшому гру відкритого футзалу на максимальних швидкостях знову використовують хорівчани. За перебір фолів з боку «Динамо» на 25 хв гри Назар Данів вдало реалізовує 10-метровий удар, і рахунок стає 4:2 на користь його команди. Натомість динамівцям у цьому двобої не допомогла навіть тактика гри з п’ятьма польовими гравцями, яку команда почала використовувати ще за три хвилини до завершення матчу. Вдалий пресинг з боку «Хорова» не дозволяв нападу опонента до завершення матчу створити бодай один небезпечний момент. «Хорів» вдруге у сезоні бере гору над «Динамо» і крокує до ½ фіналу Кубка Волині.

Кращі гравці: Назар Данів - Роман Москвич