1/4 фіналу

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
22: 20

Корпош М./Тучкевич А.

Поєдинок у чвертьфіналі Кубку АМФВ звів команди з вищої та першої ліги, і початок зустрічі показав, що господарям з «вишки» буде не солодко. Колективи розпочали гру у змістовний футзал, і тому велика кількість часу припадала на контроль м’яча, вичікуючи моменту, щоб розрізною передачею вивести партнера на ударну позицію. Лише на п’ятій хвилині чудовий момент для взяття воріт був у господарів, але Артем Назарчук не зумів переграти Сергія Куха, який здорово діяв на останньому рубежі. Час швидко плинув, а натяку на гол так і не було, лише дальні постріли у виконанні обох команд були легкою здобиччю для голкіперів. За дві хвилини до кінця господарі почали гра з п’ятим польовим і це могло б дати результат, але після удару Олександра Шитова, який закривав дальню стійку «шкіряний» провірив поперечку на міцність. З «сухою» нічиєю колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але колективи добавили темпу і лишалось тільки загадкою, хто перший зуміє відкрити рахунок у зустрічі. І п’ятнадцята хвилина стала щедрою на голи: спочатку Олег Шерейко виводить гостей вперед, але в наступній атаці Максим Ткачук зрівнює рахунок закривши дальню стійку. Після швидкого обміну голами команди знову закрились і вичікували свого моменту, а в середині тайму господарі знову почали долучати п’ятого польового, і після класного розіграшу аута Олександр Шитов мав чудову нагоду вивести «чорно-сірих» вперед, але після його удару «селект» просвистів біля стійки воріт. На двадцять другій хвилині гості здобули право на штрафний удар і пробивати взявся Володимир Крисько, який потужним ударом змінив цифри на табло 1:2. Після пропущеного підопічні Олександра Лисенка гнули свою лінію граючи з п’ятим польовим, і гості вміло тримали оборонні редути, але до двадцять п’ятої хвилини на якій пройшла чудова комбінація і знову замкнувши передачу на дальній стійці Максим Ткачук встановлює рівновагу у поєдинку, а на власний рахунок записує «дубль». Фінальний свисток зафіксував нічийний результат і діло перейшло до пробиття післяматчевих шестиметрових в яких з рахунком 2:0 перемогу здобули господарі, які продовжать свою боротьбу у півфіналі за «Кубок АМФВ».

Кращі гравці: Максим Ткачук – Володимир Крисько