1/4 фіналу

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
3: 1

Корпош М./Тучкевич А.

У чвертьфіналі на «Кубок АМФВ» зійшлись команди з першої ліги, які вже встигли зустрітись між собою у третьому турі регулярки, де з рахунком 7:1 перемогу святкували гості сьогоднішнього матчу, і тому господарі щодуху прагнули реваншувати. Вже в першій атаці Назар Ожеховський мав чудову нагоду вивести «білих» вперед, але після його удару «кулястий» провірив на міць стійку воріт. Команди взяли високий темп і в результаті цього виникало дуже багато моментів, але м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт. Ближче до середини тайму лідер гостей Ігор Блажиєвський двічі віддавав на пусті своїм партнерам: в першому моменті Дмитро Стоянович не влучив у ворота, а в другому після удару Олега Кравчука «селект» попав у штангу. Але як то кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось на восьмій хвилині, коли після прострілу Олег Чуй вражає ворота, та виводить господарів вперед. Після пропущеного «зелено-білі» прибавили в швидкості і створили багато гострих моментів, в одному з яких на одинадцятій хвилині Олег Кравчук вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти Сергія Подопригору він так і не зумів, але під завісу тайму гості все таки добились свого завдяки старанням Олександра Блажиєвського, який встановлює паритет у зустрічі. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась в рівній боротьбі, і було видно, що ніхто з команд не хотів втрачати місце у півфіналі, але на чотирнадцятій хвилині неймовірним ударом з гострого кута Назар Ожеховський виводить «Надію-2» вперед. Після пропущеного гості прагнули швидко відігратись, і всі сили кидали в атаку, але на останній стадії їм дещо не фартило. А ось в середині другого тайму «білі» зловили свого опонента на помилці і втекли в швидку контр-атак, яку влучним ударом завершив Сергій Трикош та збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Час, який грав на руку господарям швидко плинув і розуміючи що втрачати нічого гості почали грати з п’ятим польовим і це могло принести свої плоди, але після двох ударів на двадцять третій хвилині удар на себе прийняв каркас воріт. Фінальний свисток зафіксував рахунок на табло 3:1, який сповістив про вольову перемогу «Надії-2», яка проходить у півфінал «Кубку АМФВ».

Кращі гравці: Назар Ожеховський – Ігор Блажиєвський