1/4 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
4: 8

Корпош М./Тучкевич А.

Чвертьфінальний поєдинок за «Кубок Мрії» звів команди з третьої та четвертої ліги, але гості, які очолюють нижчий дивізіон у регулярці відразу взялись за діло, і вже в першій атаці молодий талант Давид Корнійчук відкриває рахунок у зустрічі. На досягнутому футзалісти не зупинились і на третій хвилині шедевральний гол під поперечку забиває Дмитро Михальчук збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів. Правда гості швидко відквитали один м’яч стараннями Миколи Невмержицького, але в наступній атаці Назар Степанюк засвітив на табло 1:3. Після швидкого обміну голами команди дещо збавили темп, але на майданчику була видна перевага молодих футзалістів з ФК «Пірванче». В середині першої половини зустрічі ця перевага увінчалась успіхом, Давид Корнійчук записує на власний рахунок «дубль», а на десятій хвилині він зумів оформити «хет-трик» та змінив цифри на табло 1:5. Невдовзі ветеран «християн» Андрій Гаврук зумів скоротити рахунок у зустрічі. З перевагою у три м’ячі гостей колективи пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась за сценарієм першої, і в старті тайму енергійний Іван Костюк збільшує рахунок 2:6. Господарі розуміли що втрачати нічого, і кинули всі сили в атаку, і це принесло свої плоди, адже в середині тайму продемонструвавши індивідуальну майстерність Ярослав Палащук скорочує відставання у рахунку, але як у матчі повелося, в наступній атаці бомбардир гостей Іван Костюк оформляє свій «дубль». Розуміючи, що рахунок дозволяє, Роман Кметь дає можливість молодим та перспективним проявити себе у грі, і цим шансом на двадцять другій хвилині скористався Максим Симчук, який був перший на добиванні та змінив цифри на табло 3:8. Гіркоту поразки господарів може втішити  лише гол під завісу матчу у виконанні Ярослава Палащука, який у власний доробок вписує «дубль». Фінальний свисток сповістив, що у півфінал «Кубку мрії» проходить ФК «Пірванче».

Кращі гравці: Ярослав Палащук – Давид Корнійчук