1/4 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
1: 5

Корпош М./Тучкевич А.

У чвертьфінальному поєдинку за «Кубок мрії» зустрілись команди з п’ятої та четвертої ліги, і старт поєдинку показав, що обидва колективи рішуче налаштовані на гру. На другій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав енергійний Віталій Корець, але переграти голкіпера він так і не зумів. Після цього моменту на майданчику панувала рівна гра, де було багато боротьби і лише дальні удари. Ближче до середини тайму гості добавили у швидкості та почали гостріше атакувати, але господарі вміло відводили небезпеку від власних воріт. Наприкінці першої половини зустрічі свій шанс вивести господарів вперед мав Лев Воронін, але бездоганну реакцію в рамці продемонстрував Богдан Масіч, який залишив свої ворота недоторканими. З «сухим» нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась у рівній боротьбі, і було видно, що жодна команда не хоче втратити путівку у півфінал. На п’ятнадцятій хвилині господарі здобули право на штрафний удар, який наважився пробити Сергій Супрунюк і після двох рикошетів «шкіряний» влучив у стійку воріт. Переломним моментом у зустрічі стала сімнадцята хвилина, на якій після розіграшу кутового класним ударом Максим Семесюк виводить гостей вперед. На досягнутому футзалісти не зупинились і вже за мить Віталій Корець вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зумів, а свого добився на дев’ятнадцятій хвилині збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів. Поки господарі «приймали холодний душ» на дальній стійці передачу замкнув Олексій Калінюшко та відзначившись засвітив на табло 0:3. Зловивши кураж гості продовжували гнути свою лінію і на двадцять першій хвилині після розіграшу аута супер-гол в падінні забиває Віталій Корець оформивши «дубль» у зустрічі. Маючи гандикап у чотири м’ячі, гості дещо віддали ініціативу супернику, чив вони і скористались, Андрій Алексінцев був першим на добиванні та скоротив рахунок у матчі. А остаточну крапку у двобої поставив на двадцять третій хвилині Віталій Корець записавши у свій актив «хет-трик», та подарував «Луцьк-Центру» путівку у півфінал «Кубку мрії».

Кращі гравці: Андрій Алексінцев – Віталій Корець