3: 10

Жовнірук Д./Журибіда В.

Фаворитом у даному матчі на майданчик виходив ФК «Штурм», будучи лідером п’ятої ліги, який екзаменував явного аутсайдера «Варту», яка з нулем очок замикає турнірну таблицю регулярки. Та на перший погляд «Варта» зовсім не пасла задніх. Навпаки перші хвилини були повністю за муніципальним колективом, який завдяки голу Романа Ярмощука і повів у рахунку уже на 4 хв матчу. Згодом «Варта» почала втрачати пильність над контролем за м’ячем, і на 7 хв Олександр Сачковський зрівнює рахунок у матчі. Цей гол миттєво сколихнув «вартівчан», які через 35 секунд були уже знову попереду – гол на рахунку Тараса Вітовщика. З цього моменту «Штурм» починає нарощувати оберти та ще до кінця першого тайму схиляє шальки терезів на свою користь. З десятої до дванадцятої хвилини Кирил Коцюба оформлює дубль, і на перерву команди йдуть з рахунком 3:2 на користь «Штурма».

Повним фіаско для «Варти» у цьому матчі став другий тайм. Помилки у захисті, нерішучі дії нападу та часті фоли з боку муніципалів, де у їх пасиві уже на 20 хв було аж п’ять, дозволили «Штурму» довести гру на свою користь з розгромним рахунком, який змінювався на табло досить швидко. На 16, 18, 19, 20, 22, 24 та тричі на 26 хвилинах почергово відзначились Кирил Коцюба, Ілля Шандарук, Олександр Сачковський, Олександр Павлюк, Василь Горайчук, знову Ілля Шандарук та двічі Дмитро Кушко, який поставив жирну крапку у матчі разом з фінальною сиреною. Черговий провал «Варти» з рахунком 3:10.

Кращі гравці: Роман Ярмощук - Кирил Коцюба