2: 6

Жовнірук Д./Журибіда В.

Як і подобало команді, яка станом на початок гри стоїть вище у турнірній таблиці, «Трейдерс» бере ініціативу у свої руки та щоразу активніше загрожує воротам суперника небезпечними атаками. Але витримавши натиск суперника на початку гри, «Гранітбуд» поступово все частіше і частіше організовує свої атаки, одна з яких на 3 хв увінчалась успіхом. Андрій Марцинюк схиляє шальки терезів на користь своєї команди. Та недовгою була радість його команди, уже через 30 секунд у грі знову рівновага, яку встановлює Едуард Войтюк. Більш відкритий футзал в подальшому ще у першому таймі приносить позитивний результат ФК «Трейдерс». Ще двічі на 9 хв та 12 хв відзначились Євген Борзовець та Дмитро Оляницький.

У другому таймі номінальні гості ще більше повірили у свої сили. Розбалансовані ж господарі, котрим зовсім не підчинялись комбіновані дії, часто втрачали м’яч ще далеко на підступах до чужих воріт, чим вдало користався суперник, перетворюючи свої атаки у забиті голи. 17 хв принесла дубль Едуарду Войтюку, а 19 хв та 22 хв після забитих голів «запалила» усмішки на обличчях Артема Пашківського та Сергія Трофимчука. Гол престижу на 23 хв від Вадима Куцевича лише скоротив рахунок у матчі до чотирьох голів. Перемога «Трейдерс» з рахунком 6:2 дозволяє закріпитись команді на третій позиції турнірної таблиці після п’ятого туру. Поразка ж «Гранітбуда» залишає їх третіми позаду.

Кращі гравці: Роман Гузар - Едуард Войтюк