:
6

Хомич Анатолій, Мельник Олег, Журибіда Володимир

Жовнірук Д./Журибіда В.

Кінцевий рахунок у матчі зовсім не відображає перебіг подій на футзальному майданчику. Адже зустрічались друга та перша команди першої ліги після четвертого туру. Навіть швидкий гол Романа Скулинця уже на 2 хв тайму не вказував на підстави про хоч якусь перевагу лідера першості. До того ж цей гол виявився єдиним у першому таймі, де команди демонстрували досить силовий, конструктивний та добротний футзал.

Високий темп гри команди показують і у другому таймі. М’яч практично не залишається в центрі майданчика, що добавляє багато роботи обом воротарям, які діють бездоганно, особливо Юрій Уманець. Та все ж і його впевнена гра на 23 хв дала збій, а зробив це Антон Качина. З цього моменту «Акцент» змінює воротаря на п'ятого польового. Та впевнений контроль м'яча з боку підопічних Олександра Антонюка протягом майже двох хвилин так і не виводить жодного з нападників на влучний удар по воротах суперника. Натомість три перехоплення м'яча на останній хвилині, а саме за 38, 28 та 8 секунд до завершення гри дозволяють гравцям «Фасаду» стовідсотково розписуватись у пустих воротах суперника. Тож остаточний рахунок 5:0 на користь команди «Дім Фасадів», котрі закріплюють свої лідируючі позиції першої ліги.

Кращі гравці: Юрій Уманець - Роман Скулинець