4: 0

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

У Новому році гравці «Олімпа» планували продовжити переможний хід після успіху в матчі з «Мар’янівкою», а їх суперники – нарешті здобути перший успіх в чемпіонаті області. Активніше виглядали якраз підопічні Віктора Ревка – найкращий момент у дебюті матчу не використали Володимир Робачук та Назар Ожеховський. Ближче до середини тайму гру вирівняла уже команда Валерія Івахненка, а досвідчений Олег Мартин якимось дивом не заніс у ворота філігранний пас найкращого гравця Першої ліги у попередньому турі – Михайла Брагінця. Після цього в гру вступили голкіпери обох команд – зокрема, Руслан Карпенко з «Олімпа» потягнув потужний постріл Сергія Трикоша, а у відповідь не зумів відзначитися той-таки Брагінець. А наприкінці тайму «Надія-2» таки відкрила рахунок – Віталій Марчук скористався неузгодженістю суперників, підхопив м’яч та потужно вистрілив в кут без шансів для воротаря – 1:0. На перерву команди могли піти за рівного рахунку, однак знову не пощастило Олегу Мартину, який у дуелі не зумів переграти воротаря хорівського колективу.

Другий тайм більш ніж вдало розпочався для підопічних Віктора Ревка, яким вдалося реалізувати ще дві гольові можливості. Спочатку після розіграшу кутового влучно пробив Сергій Трикош, з ударом якого Руслан Карпенко впоратися не зумів. А потім хорошу комбінацію номінальних господарів майданчика точним ударом завершив Віталій Марчук, який оформив «дубль» в матчі – 3:0. Гравці «Олімпа» намагалися організувати атаки у відповідь, однак регулярно доводити їх до ударів по воротах, як у першому таймі, їм уже не вдавалося. У середині тайму «Надія-2» фактично зняла усі питання щодо переможця поєдинку після того, як у порожні ворота забивав Юрій Савчишин – 4:0. «Олімпійці» активізувалися та все ж тримали у напрузі суперників, щоправда, найбільш вбивчі гольові моменти під завісу гри були саме у хорівської команди. У підсумку, рахунок матчу так і не змінився, а «Надія-2» в переконливому стилі здобула першу «вікторію» у нинішньому сезоні Першої ліги чемпіонату Волині.

Найкращі у матчі: Віталій Марчук – Олег Мартин