7: 3

Жовнірук Д./Журибіда В.

Не встигла секундна стрілка на повну зробити оберт навколо своєї осі, як максимально швидка атака від футзалістів з Рожищенського району увінчалась для них успіхом – відзначається Вадим Шутовський. Тож матч команди практично розпочали за рахунку 0:1 на користь «Топільно». Приватна ж школа з перших хвилин зовсім не поспішала відігруватись, адже на гру команда вийшла в якості фаворита. Довгі та затяжні розіграші від лучан не завжди завершувались ударами по воротах, прикладом чого може свідчити непогана трьохходівка на 4 хв, де завершальний удар прийшовся повз ворота суперника. «Топільно» ж, в свою чергу, відповідало рідкими та небезпечними контрвипадами, які приватники успішно ліквідовували ще на підступах до своїх воріт, зачасту роблячи це з порушеннями Правил гри, про що свідчить 5 командних фолів уже на 11 хв тайму. Та до цього часу на табло уже був рахунок 2:1 на користь команди «Волинської приватної автошколи». Щасливою для команди виявилась восьма хвилина, яка схилила шальки терезів на їх користь. Спочатку сильним та влучним ударом метрів з дванадцяти Богдан Венський зрівнює рахунок у матчі, а через декілька секунд Андрій Мельник виводить свою команду уже вперед.

З початку другого тайму уже «Автошкола» більше комбінує та на 17 хв вдало використовує помилку суперника, і робить рахунок 3:1 на свою користь. З цього моменту топільчани зачасту ризикують, залучаючи до атак п’ять польових гравців. Але така гра лише на руку супернику, де відповідно на 20 хв та 21 хв у пустих воротах почергово розписуються Мирослав Лащук та Дмитро Журавський. І все ж наполегливість Андрія Бльоха, який, залишаючи свої ворота, шукав успіх біля чужих, приносить свої плоди. Двічі на 25 хв та 27 хв воротар не виручає свою команду, а забиває голи у чужі ворота.  Але у проміжку між цими голами приватники також відзначились двічі. На 25 хв це зробив Олександр Якимчук, а за 11 сек до кінця гри крапку ставить Дмитро Журавський. Тож перемога «Автошколи» 7:3.

Кращі гравці: Олександр Якимчук - Вадим Шутовський