1: 4

Жовнірук Д./Журибіда В.

Середнячки регулярної вишки розпочинають гру досить активно, застосовуючи індивідуальний пресинг, не дозволяючи один одному вільно контролювати м’яч та переміщатись з ним по футзальному майданчику. Тож перший тайм воротарі обох команд не зовсім були в роботі. Це, мабуть, і зіграло злий жарт з воротарем «Енергопрофа», котрий втратив концентрацію уваги над грою на 4 хв. Саме тоді арбітри призначають вільний удар для «Атлетіка». До м’яча підходить Тимофій Денисюк, який встановлює його прямо по центру воріт, правда до них метрів сімнадцять. Рука арбітра сигналізує пробиття вільного удару, та на це не зважає ні нападник, ні воротар. Перший після розбігу сильно пробиває, останній старається відбити м’яч ногами, та кулястий, задівши воротаря, прошмигує у ворота. Це і був єдиний гол у першому таймі, адже самий гострий момент від «Енергопрофа» на 12 хв завершився ударом у штангу.

Для отримання позитивного результату у другому таймі «Атлетік» до атак відряджає лише двох, зрідка трьох нападників, приділяючи в основному увагу захисту власних воріт. Реальний шанс подвоїти рахунок команда втрачає на 24 хв матчу, де три нападники не змогли обіграти єдиного гравця захисту «Енергопрофа», направивши м’яч повз ворота. З 29 хв «Енергопроф» наважується на гру у п’ять польових гравців. І практично перша комбінація приносить бажаний результат. Рахунок у матчі зрівнює Артем Назарчук. Та до цього часу саме у енергетиків п’ять командних фолів. А чергову атаку «Атлетіка» за одну хвилину двадцять одну секунду до завершення гри захист суперника зупиняє черговим шостим фолом, який і став практично вироком для команди. 10-метровий вдало реалізовує Тимофій Денисюк. Немов опустивши руки, «Енергопроф» на останній хвилині пропустив ще двічі. У пустих воротах «розписались» Олександр Карпік та Олександр Зінгель. Перемога «Атлетіка» 4:1.

Кращі гравці: Тимофій Денисюк - Артем Назарчук