:
5

Журибіда Володимир, Попко Максим, Леончук Олександр

Жовнірук Д./Журибіда В.

Одноосібний лідер регулярної «вишки», який за п’ять турів втратив лише два очки, екзаменував одного з аутсайдерів з трьохочковим багажем у турнірній таблиці. Тож некваплива та розсудлива гра «Респекта» на перших хвилинах не дозволила супернику створювати небезпечні моменти біля своїх воріт. Уже на 3 хв «Неріс» міг відзначитися забитим голом, якби не брак техніки нападника, котрий практично у трьох метрах від воріт не зміг зупинити м’яч та направити його у пусті ворота. Загалом у першому таймі «Респект» зовсім не виглядав фаворитом у матчі, а «Авангард» аутсайдером, зачасту це було навпаки. Свідченням цього стала 5 хв, на котрій Вадим Носалюк відкриває рахунок у матчі на користь «Авангарда». 7 хв та 9 хв знову в атаці «Неріс», спочатку три удари поспіль бере на себе воротар, а згодом м’яч потрапляє у штангу. Тож тренер «Респекта» бере тайм-аут та по ходу вносить корективи у гру. Судячи з цього, команда робить правильні висновки і ще до перерви на 14 хв Віктор Сущ відновлює рівновагу у матчі.

По перерві обидві команди демонструють досить швидкий футзал. 21 хв знову за «Авангардом» - відзначається Сергій Вереніч. Саме тоді «Респект» добавляє обертів, і захист суперника не витримує, особливо у заключній частині матчу. Ще на 23 хв Богдан Мізюк пробиває здавалось на той час непробивного Олександра Кунакова, і рахунок стає 2:2. Переломною для «Респекта» у грі стала 26 хв, яка схилила шальки терезів  уже на його користь. Хорошим ударом відзначився Юрій Соломатін. Гра у п’ять польових за такого рахунку з боку «Неріса» лише полегшує завдання для «Респекта» довести гру до логічного завершення. На 27 хв Михайло Запорожець робить рахунок 4:2 на користь своєї команди, а за 36 секунд та 3 секунди до кінця остаточний рахунок 2:6 роблять Богдан Мізюк та Богдан Ковбасюк.

Кращі гравці: Вадим Носалюк - Богдан Мізюк