9: 4

Жовнірук Д./Журибіда В.

У заключній грі шостого туру серед команд вищої ліги волинського футзалу зустрічались претенденти на медалі «Агромат» та відвертий аутсайдер «Мідас». Уже з перших хвилин саме «Агромат» доводить свою перевагу як територіально, так і матеріалізовує її у забиті голи. 3 хв та 5 хв засвічують на табло перевагу номінальних господарів у два м’ячі. Відзначились Едуард Хрипа та Олександр Мартинюк. Щоправда переможний порив на тій же п’ятій хвилині трішки зупиняє Віталій Тележинський, скорочуючи рахунок у матчі до мінімуму. І навіть гол Богдана Кобзаря на 6 хв не зовсім засмучує «Мідас», бо на 8 хв Віталій Тележинський оформлює дубль, і знову мінімальна перевага. Більше того той же Віталій на 14 хв міг відзначитись втретє, та його удар прийшовся у штангу.

16 хв та 17 хв у другому таймі стали повним відображенням перебігу подій у першому. Дубль у виконані Богдана Кобзаря, і «Агромат» знову попереду у два м’ячі, а гол Руслана Ракубовчука скорочує відстань забитих голів до одного. Та все ж більш досвідчена команда «Агромат» повністю деморалізовує свого суперника, починаючи з 21 хв і аж до кінця гри. Іван Богута, Павло Адамський, Олександр Мартинюк і ще раз Богдан Кобзар за 45 секунд до завершення гри встановлюють рахунок 9:3 на користь своєї команди. А хет-трик Віталія Тележинського за 26 сек до завершення став лише особистою насолодою для нападника «Мідаса».

Кращі гравці: Богдан Кобзар - Віталій Тележинський