1/4 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
5: 3

Ярмольська Я./Тучкевич А.

Чвертьфінальний поєдинок за «Кубок Мрії» звів колективи з п’ятої ліги, які йдуть пліч-о-пліч у турнірній таблиці регулярного чемпіонату. Слід зазначити, що господарі вже мали гру у новому році, де вчора зустрічались з ФК «Кременець» розписавши бойову нічию 2:2, а футзалісти з Колок розпочинають в 2021 у кубковому матчі. З перших секунд на майданчику розпочався справжній бій де обидві команди задали високого темпу, наносячи грізні атаки, але «шкіряний» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. А на п’ятій хвилині гості провели чудову комбінацію в якій лідер команди Олександр Сачковський віддав на Кирила Коцюбу і той не задумуючись потужним ударом «знімає павутину» з дев’ятки запалюючи на табло 0:1, але «червоно-чорні» святкували недовго, грізний бомбардир господарів Максим Якимов за мить зрівнює рахунок та встановлює паритет у поєдинку. Після забитого господарі не зупинились і додавши у темпі почали проводити грізні атаки на ворота суперника, одна з яких увінчалась успіхом, на восьмій хвилині лідер команди Вадим Іванюк віддав точну передачу на Олега Демчука і той влучним ударом виводить «біло-чорних» вперед. На одинадцятій хвилині футзалісти «Vadrus» здобули право на штрафний удар, який наважився пробити Максим Якимов, зігравши дотепно він віддав передачу на Вадима Іванюка, який збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. У першій половині зустрічі забивали ще двічі: спочатку капітан господарів зробив рахунок 4:1, а відквитати один м’яч гості зуміли завдяки влучному пострілу енергійного Назара Мельника. З перевагою у два м’ячі господарів, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, швидкий футзал та багато небезпечних атак, але було видно, що гості прагнули швидко відігратись. Дві чудових можливості скоротити рахунок було у лідера колківчан Олександра Сачковського, але в рамці чудову реакцію демонстрував Богдан Матюк, відводячи небезпеку від власних воріт. Час, який грав на руку господарям швидко плинув, але на двадцять третій хвилині вони мали у своєму активі вже п’ять фолів і це заставляло їх грати досить обережно. Тримаючи оборону і вміло контролюючи м’яч «біло-чорні» припустились помилки за тринадцять секунд до завершення матчу дали пробити 13 номеру Олександру Сачковському, який скоротив рахунок до мінімуму та дав надію для команди, аби врятувати поєдинок. Але поставивши «кулястого» у центр майданчика для початкового удару Володимир Коваль просто прямим потужним ударом пробив по воротах суперника, голкіпер не очікував такого розвитку подій і все таки зумів парирувати удар, але «селект» перетнув лінію воріт, сповістивши, що команда «Vadrus» виходить до півфіналу «Кубку Мрії».

Кращі гравці: Вадим Іванюк – Олександр Сачковський