1/4 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
4: 3

Ярмольська Я./Тучкевич А.

У чвертьфінальному поєдинку зійшлись команди з п’ятої і четвертої ліги і залишалось лише питанням хто приєднається до «Vadrus», ФК «Пірванче» та «Луцьк-Центра», які вже забронювали собі місце у півфіналі. Слід зауважити, що команда Віктора Ревка вже зустрічалась у новому році, сьогодні їм протистояли «ВолиньФам», але «Надія-3» втратила перемогу, виграючи 2:0 на останній хвилині зуміли пропустити двічі. Вже у старті матчу молоді футзалісти провели гостру атаку, яку завершив Артур Азізбеков вивівши господарів вперед. Після забитого підопічні Олександра Антонюка вирізнялись класним контролем м’яча та високим пресингом, але величезний досвід гостей знає як діяти у такій ситуації. Ближче до середини першої половини зустрічі гості не те що вирівняли гру, а навіть перехватили ініціативу у свої ноги і на сьомій хвилині після удару Влада Саміло рахунок у матчі зрівнявся. Поки юні футзалісти приймали «холодний душ» гості вдало використали стандарт, і після розіграшу аута влучного пострілу завдав Ігор Мосурець та вивів гостей вперед. На досягнутому «Надія» не зупинилась і надалі гнула свою лінію, на дев’ятій хвилині чудову нагоду збільшити рахунок мав досвідчений Андрій Драголюк вийшовши віч-на-віч з голкіпером, але на останньому рубежі Владислав Хомяк діяв на відмінно відвівши небезпеку від власних воріт. І як то кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось: спочатку Назар Байбула зрівнює рахунок, а в наступній атаці удар Романа Ковалюка запалює на табло 3:2. Після двох швидких забитих, господарі віддали ініціативу і цим скористались гості, на десятій хвилині Богдан Кравчук зумів завдати влучного пострілу, яким встановив паритет у поєдинку. З забивним нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з рівної гри і ніхто не хотів віддавати ініціативу супернику. Час швидко плинув, а на майданчику аби вразити ворота були лише дальні постріли з якими голкіпери легко справлялись. В середині тайму все йшло своїм чередом, а рахунок на табло був так і не змінний 3:3, складалось таке враження, що команди розуміють, хто забиває той у півфіналі. І на двадцять третій хвилині після розіграшу кутового прекрасного удару завдав Роман Ковалюк, який вивів господарів вперед, а на власний рахунок записав «дубль». Після пропущеного гості кинули всі сили в атаку аби врятувати поєдинок і притисли опонента до власних воріт завдаючи грізних ударів, але Владислав Хомяк демонстрував відмінну реакцію та зумів дотримати у другому таймі ворота «сухими». Фінальний свисток сповістив про мінімальну вольову перемогу, яка виводить молодих футзалістів з «Волинь-05» у півфінал «Кубку Мрії».

Кращі гравці: Роман Ковалюк – Богдан Кравчук