6: 2

Журибіда В./Кузнєцов Д.

До звітного туру команди підходили з різним настроєм – гравці «Акцента» поступилися на початку року одному з лідерів першості – «Кум і Ко», а підопічні Сергія Магери несподівано здобули першу перемогу сезону над іншою лідерською командою – «Домом Фасадів». «Волинські хорвати» мали першу серйозну нагоду в матчі, яку не використав Дмитро Бабюк, однак відповідь суперників була більш вдалою – на 2-й хвилині поєдинку дальню стійку вдало замкнув «екс-мар’янівець» Іван Солованюк – 1:0. Обидві команди намагалися багато атакувати, а найкращі нагоди у середині тайму не використав «акцентівець» Андрій Пушкаш, а відповісти йому міг Василь Грель, який ледь не скористався шансом після грубої помилки суперників біля власних воріт. А на завершення тайму підопічні дискваліфікованого на цей матч Олександра Антонюка таки подвоїли перевагу в рахунку – після розіграшу штрафного удару відзначився Дмитро Кисляк.

Уже на старті другого тайму підопічні Сергія Магери отримали право на дуже небезпечний штрафний, однак його не реалізували. А у відповідь знову отримали гол у власні ворота – цього разу гарнющим і невідпорним ударом у самісінький кут воріт відзначився Володимир Третяк – 3:0. «Волинські хорвати» й не думали здаватися – численні моменти для взяття воріт не реалізовували Михайло Сиротюк та Дмитро Бабюк, а у відповідь «Мар’янівка» знову отримувала голи – спочатку від Романа Крота із середньої дистанції, а пізніше, при грі уже в п’ять польових – від Володимира Третяка у порожні ворота – 5:0. Прорвало номінальних гостей наприкінці матчу – спочатку Бабюк нарешті відзначився після виходу удвох на голкіпера «Акцента», а потім у власні ворота зрізав «кулястого» автор «дубля» в матчі – той-таки Третяк. Утім, більше «мар’янівці» забити не змогли, а на останніх секундах гри дозволили оформити «дубль» Дмитру Кисляку – 6:2. «Акцент» усе ще залишається у боротьбі за медалі регулярного чемпіонату, а от Сергію Магері та його підопічним доведеться успішно зіграти в останніх матчах, аби претендувати на стикові матчі Першої ліги.

Найкращі у матчі: Дмитро Кисляк – Василь Грель