4: 4

Журибіда В./Кузнєцов Д.

У цьому поєдинку «Дому Фасадів» потрібно було реабілітуватися за невдачу на початку року, аби втримати лідерські позиції у Першій лізі, однак і суперник був не з легких – «Надія-2» в минулому турі здобула першу «вікторію» в чемпіонаті й не проти була продовжити хорошу ходу. Команди ж розпочали з досить тривалої «розкачки», яку перервав Олег Гаврилюк, вдало завершивши комбінації «Дому Фасадів». У відповідь одразу ж міг забивати Владлен Лужин, якому не вдалося переграти голкіпера, а ще за хвилину «синьо-білі» ледь не пропустили прикрий автогол – добре для них, що на шляху м’яча опинилася бокова стійка. Утім, підопічні Віктора Ревка свого таки досягнули, зумівши ще до перерви перевернути гру буквально за хвилину. Спочатку після розіграшу штрафного удару точним ударом відзначився Віталій Марчук, а ще за хвилину ударом в дотик після кутового Володимир Робачук вивів «Надію-2» уперед. Гарний тайм у виконанні обох команд все ж завершився рівним рахунком: швидку контратаку «Дому Фасадів» уміло реалізував Іван Бандура – 2:2.

Команди не зупинилися і вже з початку другої половини гри знову обмінялися забитими голами. Спочатку вдало пробив здалеку Богдан Затериха – голкіпер «Надії-2» не зумів упоратися з цим ударом. Однак уже за хвилину хорівська команда заробила право на штрафний, після розіграшу якого «дубль» оформив Володимир Робачук – 3:3. Ці ж двоє гравців були у центрі уваги у середині тайму, однак по-різному розпорядилися фактично ідентичними гольовими нагодами – Затериха не зумів влучити фактично у порожні ворота після швидкої атаки, а вже «майстер-клас» поведінки у таких моментах показав Робачук – «хет-трик» і 3:4 на користь «Надії-2»! Номінальні гості були досить близькими до другої поспіль перемоги у чемпіонаті, однак під кінець гри їх суперники наростили свою перевагу і справедливо відігралися у драматичному поєдинку. І зробили це в шикарному стилі – після прострілу з флангу м’яч у ворота п’ятою переправив Іван Бандура – 4:4! Таким чином, у Першій лізі тепер двовладдя «Дому Фасадів» та «Кум і Ко», а «Надія-2», якщо зможе вибороти путівку до плей-офф, буде важким суперником для будь-кого у цьому дивізіоні.

Найкращі у матчі: Іван Бандура – Володимир Робачук