3: 7

Жовнірук Д./Тучкевич А.

Сьомий тур у Вищій лізі звів колективи з нижньої частини турнірної таблиці, і це був бій за «шість» очок, адже господарі ще не відчували смак перемоги у регулярці. З перших секунд поєдинку команди відразу кинулись атакувати, завдавши високого темпу та демонструючи швидкий футзал. Першими успіху на третій хвилині добились гості стараннями їх лідера Юрія Чепури, який запалив на табло 0:1. Святкували футзалісти з Ківерець не довго, адже Ігор Прудніков швидко встановив паритет у зустрічі. Ближче до середини першої половини «біло-зелені» додали швидкості у атаці та провели низку небезпечних атак одна з яких увінчалась успіхом : здорово продемонструвавши індивідуальну майстерність Юрій Чепура протащив «шкіряного» через пів майданчика та віддав ідеальну передачу на Андрія Полтавця, який виводить свою команду вперед. На досягнутому гості не зупинились та продовжували «гнути» свою лінію, в особливості невгамовний Юрій Чепура, який на десятій хвилині обвів своїх опонентів та задав влучного потужного удару, не залишивши жодного шансу для голкіпера, збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів а на власний рахунок записавши «дубль». З рахунком 1:3 колективи пішли на відпочинок.

У другій половині матчу команди демонстрували все той же швидкий атакувальний футзал. Господарі зуміли швидко скоротити рахунок до мінімуму завдяки красивому голу Антона Абрамова, але невдовзі молодий талант гостей Павло Шмига завдав влучного удару та знову збільшив перевагу  своєї команди до двох м’ячів. В середині тайму підопічні Юрія Ващука мали класний шанс збільшити рахунок : удар Андрія Полтавця прийняла на себе стійка воріт а на відскоці Юрій Чепура не зумів забити в пусті. І як то кажуть : «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось, за мить Юрій Кошлай ювелірним ударом «зняв павутину» з дев’ятки запаливши на табло 3:4. Час плинув, а на майданчика була все таж швидка та динамічна гра, але в кінцівці матчу забивали лише гості : на двадцять п’ятій хвилині Юрій Чепура віддає передачу на дальню стійку де Андрій Полтавець записує в свій актив «дубль», далі підступним ударом зумів відзначитись Олександр Батрак, а остаточну крапку у зустрічі поставив молодий талант Олександр Друкачук продемонструвавши індивідуальну майстерність та влучним ударом в дальній кут підсолодив перемогу своєї команди. Перемога гостей додає завітних три залікових бали у турнірну таблицю.

Кращі гравці : Антон Абрамов – Юрій Чепура