:
12

Попко Максим, Леончук Олександр, Бас Назарій

Жовнірук Д./Журибіда В.

У цьому матчі зустрічались команди, одна з яких є претендентом на медалі регулярного чемпіонату, інша бореться за виживання у «вишці» та потрапляння у плей-оф. Фаворит – «Торпедо». Саме підопічні Анатолія Мищука з самого початку більше комбінують та володіють незначною територіальною перевагою. «Неріс-Авангард», розуміючи ціну матчу, досить впевнено захищається та подекуди організовує небезпечні контратаки. Та на 9 хв матчу організований захист «Неріса» та надійні дії Олександра Кунакова все ж таки дають збій. Тричі поспіль нападники «Торпедо» завдають підступних ударів по воротах суперника, і після третього удару м’яч затріпотів у сітці. Рахунок відкрито – «Торпедо» попереду 1:0. Після пропущеного голу «Авангард» миттєво добавляє у швидкості і проводить декілька своїх атак. Розуміючи перебіг подій, Анатолій Мищук миттєво реагує на ситуацію, що склалась на футзальному майданчику не на користь його команди,  для внесення корективів бере тайм-аут. І це спрацьовує. До завершення першого тайму небезпечних моментів не було біля жодних з воріт.

Щойно розпочався другий тайм, як Вадим Носалюк на 16 хв уже зрівнює рахунок. Та це не сильно збентежило суперника. А територіальна перевага «Торпедо» на 22 хв, 23 хв, 25 хв та 26 хв зусиллями Ігоря Шевельова, Андрія В’юника, Віталія Шафранюка та Юрія Мельничука перетворилась у забиті голи. До того ж на 27 хв Ігор Шевельов не реалізовує 10-метровий удар, а Назарій Склезь на 29 хв робить рахунок 6:1 на користь «Торпедо». Результативною була і остання хвилина матчу, де суперники люб’язно обмінялись голами. За 27 секунд до кінця відзначився Вадим Семенович, а за 13 секунд остаточний рахунок у матчі 7:2 встановлює Ігор Шевельов.

Кращі гравці: Ігор Шевельов - Вадим Носалюк