4: 3

Жовнірук Д./Журибіда В.

Без розвідки розпочали обидві команди гру, приділяючи увагу більше атакуючим діям, аніж захисту власних воріт. За такого перебігу подій в роботі досить часто перебували «стражі» воріт. Та їх бездоганна гра упродовж цілого першого тайму залишала свої ворота «сухими». Винятком була лише 4 хв, де Іван Богута практично промчав лівим флангом, навіть не помітивши перед собою двох захисників, та підступним і несподіваним ударом відкрив рахунок у матчі. Загалом після голу малюнок гри першого тайму не змінився. У пориві своїх атак «Агромат» діє досить прямолінійно, завдаючи ударів по воротах суперника за будь-яких обставин та з будь-якої відстані, «Атлетік» ж під час стрімких атак більше комбінує, застосовуючи практику гри в один дотик. Та змінити рахунок у грі до завершення першого тайму «кіпери» так і не дозволили.

Справжні гойдалки влаштували команди у другому таймі. Щоправда перші шість хвилин знову були сухими. І лише наприкінці 21 хв після чергової комбінації Дмитро Кутецький зрівнює рахунок у матчі, а на 25 хв Андрій Шокало виводить «Атлетік» уже вперед. 26 хв та 27 хв уже за «Агроматом». Спочатку завдяки автоголу Івана Демчука рахунок стає нічийним, а згодом Назар Сеник виводить вперед знову «Агромат». До завершення гри залишається дві хвилини тридцять п’ять секунд «Атлетік» міняє тактику і грає з п’ятьма польовими гравцями. На 29 хв це спрацьовує і рахунок стає нічийним 3:3 – відзначається Максим Дзекан. І, як з’ясувалось згодом, фортуна цього вечора на боці футзалістів з Олики. За перебір фолів за 26 секунд до завершення гри Олег Шахраюк наказує свого суперника з 10-метрової точки, встановивши остаточний рахунок 4:3 на користь своєї команди.

Кращі гравці: Андрій Шокало - Назар Сеник