4: 2

Жовнірук Д./Журибіда В.

Заключний матч сьомого туру регулярної «вишки» був не лише центральним, але й досить видовищним. Шалену швидкість із застосуванням комбінованої гри команди використовують протягом усієї гри. Адже турнірна таблиця, незважаючи на те, що «приватники» посідають на даний час шосту сходинку з десятьма очками, говорить про те, що за певного збігу обставин і вони теоретично можуть ще завоювати золоті медалі «регулярки». Саме така мотивація і дозволила ще в першому таймі не опустити руки навіть після пропущеного гола на 11 хв від Олексія Мовчана. Тож кінцівка тайму за «ВП школою», де Сергій Вознюк на 12 хв зрівнює рахунок, а Богдан Венський за 19 секунд до кінця тайму виводить свою команду вперед.

Рівна гра із значною кількістю небезпечних моментів то біля одних, то біля інших воріт у другому таймі точилася без взяття воріт аж до 27 хв. Увесь цей час помітно нервував тренер «Респекта», котрий навіть отримав попередження від арбітра матчу за неспортивну поведінку у своїй технічній площі під час чергової невдачі своєї команди. Але, як виявилося, заспокоїв його не так арбітр, як Віктор Сущ, котрий на 27 хв все ж таки зрівняв рахунок у матчі. І тут гра приватної школи дещо розклеїлась. 28 хв стала щасливою для Михайла Запорожця, який невідпорним ударом виводить «Респект» вперед. Активність Михайла проявилась і на останній хвилині. Спочатку за 59 секунд до завершення гри йому не вдалося реалізувати 10-метровий удар, та під завісу гри він все ж таки відзначився, встановивши остаточний рахунок 4:2 на користь своєї команди. Напружений матч для обох команд дозволяє «Респекту» залишитись одноосібним лідером «вишки».

Кращі гравці: Віктор Сущ  - Сергій Вознюк