1: 5

Корпош М./Голоскоков Д.

Ігрова дисципліна спортсменів з «Покрову» залишає бажати кращого, адже на гру зі своїм найближчим сусідом по турнірній таблиці священнослужителі з’явилися м’яко кажучи не в найоптимальнішому складі, без штатного голкіпера та ще й лише з однією заміною. Не дивно, що «побиття немовлят» розпочалося з перших хвилин: удар після кутового був не надто складним, але взяття воріт відбулося і стало зрозуміло , що цей голкіпер «Покрову» – лише на одну гру. Автором голу став Богдан Рабський – гравець прийшов у команду під час трансферного періоду, і дебют вийшов чудовим: покер в першому ж матчі! За іронією долі свої перші кроки у футзалі Богдан робив під керівництвом Дмитра Голоскокова, тому тренер міг пишатися своїм вихованцем, але ніяк не радіти тому, що відбувалося на майданчику з його нинішньою командою. Хоча рахунок 2:1 на користь хлібопеків, на дев’ятій хвилині гри не виглядав фатальним, а святі отці демонстрували досить грамотний футзал, проте останній рубіж оборони не залишав місця для надії. На перерву команди пішли за рахунку 4:1, а тому в другому таймі «теремнівці» грали розслаблено, в задоволення, намагаючись гарно комбінувати, та й  батюшки, розуміючи, що гру зроблено досить професійно виходили з-під пресингу в атаку, але видно було, що на фіналізацію атакуючих зусиль явно не вистачає сил (такий собі каламбурчик). Невтомний Богдан Рабський під завісу гри ще раз відзначився голом на чому і було поставлено крапку в цій грі. Отже «Покров» однозначно буде боротися за солодкий приз у «кейк кап», а «Теремно хліб» зберігає шанси на вихід у матчі плей-офф.

Кращі гравці: Олександр Шинкарук – Богдан Рабський