1: 6

Журибіда В./Тучкевич А.

В передостанньому турі зустрілись команди, які вже не зуміють поборотись за медалі у регулярці, але господарям потрібна лише перемога, аби залишитись у заповітній «вісімці», щоб поборотись за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги», а господарі вже за собою забронювали це місце. Гра розпочалась на високих швидкостях, і вже у старті матчу гості зуміли відкрити рахунок у зустрічі, завдяки голу Валерія Міщука, який був першим на добиванні, але у наступній атаці господарі швидко встановили нічийний рахунок, зумів відзначитись Сергій Супрунюк. Після швидкого обміну голами команди збавили темп і на майданчику було видно багато боротьби. Ближче до середини першої половини зустрічі гості почали більше володіти ініціативою та проводити гострі атаки. На дев”ятій хвилині чудову нагоду відзначитись мав Олександр Ткаченко, але Євген Лесик зумів відвести небезпеку від власних воріт, а в наступній атаці Сергій Ткаченко зробив все для того аби забити гол : вже навіть положивши голкіпера він підсікнув «шкіряного» і той ось-ось мав перетнути лінію воріт, але Євген Лесик зумів зреагувати та зробити неймовірний сейв залишивши ворота недоторканими. Вже здавалось, що команди змирились з нічийним результатом у першому таймі і подумками були вже на перерві, але не такої думки був Вадим Симонович, який поборовся до останнього, відібрав м”яч та по футзальному з носка поцілив у самісіньку дев”ятку вивівши гостей знову вперед. З мінімальною перевагою «білих» колективи пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі вже в старті господарі мали чудову нагоду відігратись, зумівши втікти у швидкий відрив вдвох проти голкіпера : Сергій Супрунюк віддав чудову передачу на пусті Андрію Алексінцеву, але той не зумів вразити ворота. В середині тайму гості здобули право на штрафний удар в центрі майданчику, який наважився пробити Сергій Ткаченко, потужним та влучним ударом він змінює рахунок на табло 1:3. Зробивши для себе комфортний гандикап у два м”ячі «білі» вміло контролювали м”яч та проводили гострі контратаки. Вся цікавинка зустрічі припала на останні хвилини, але відзначались лише гості : спочатку чудову трьохходівку в один дотик на дальній замкнув Максим Васільєв, на двацять п”ятій хвилині гості здобули право на пробиття десятиметрового удару, який вміло реалізував Сергій Ткаченко, записавши у свій актив «дубль», а аз секунду до кінця поєдинку остаточну крапку у зустрічі поставив Вадим Симонович забивши у пусті ворота. Легка перемога АСК «Забороль», які додають у турнірну таблицю три залікові бали.

Кращі гравці : Сергій Ткаченко – Сергій Супрунюк