2: 4

Журибіда В./Тучкевич А.

Передостанній тур звів команди з першого та друого місця, як то кажуть це був поєдинок за золоті нагороди у регулярці. Підопічні Олександра Антонюка йшли з стовідсотковим показником у турнірній таблиці, а господарі спіткнулись один раз з ФК «Кременець» зігравши у нічию 2:2, тому відстаючи на два залікових бала «біло – чорним» потрібна була лише перемога. Вже на першій хвилині чудову передачу парашутом Василь Лойко зкинув на лідера атаки Максима Якимова і той своїм потужним ударом зумів відкрити рахунок вивівши господарів вперед. На третій хвилині гості здобули право на пробиття вільного удару, чітко як по нотам розігравши трьохходівку передачу на дальній штанзі замкнув Антон Дудік, та встановив паритет у зустрічі. Після пропущеного господарі добавили в швидкості та  провели низку небезпечних атак, одна з яких увінчалась успіхом, після розіграшу кутового вдотик пушичним ударом забиває Василь Лойко змінивши рахунок на табло 2:1. Відразу відновити рівновагу міг Денис Шворак, продемонструвавши індивідуальну майстерність він класно протягнув м”яч вийшовши віч на віч з голкіпером, але переграти Тараса Яковлюка не зумів. На десятій хвилині першого тайму Роман Ковалюк зловив на помилці суперника в чужій штрафній і віддавпередачу на пусті Антону Дудіку, який робить рахунок нічийним, а у власний актив записує «дубль». З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась не на високих швидкостях, адже кожна з команд розуміла важливість пропущеного голу, тому на кожному клаптику майданчику було багато боротьби і лише дальні постріли, які були легкою здобиччю для голкіперів. Всередині тайму класно у відрив втік Антоній Рудик, який не залишивши жодного шансу голкіперу вперше у зустрічі виводить гостей вперед. Поки «біло – чорні» приймали «холодний душ» Роман Ковалюк швидко збільшує рахунок засвітивши на табло 2:4. Після пропущеного господарі кинули всі сили в атаку розуміючи, що потрібно забивати тричі, і кращий голеодор Максим Якимов пробивав з різних позицій, але Владислав Хомяк відводив небезпеку від власних воріт. Молоді футзалісти під чутним керівництвом Олександра Антонюка зуміли втримати переможний рахунок для себе, і саме ця вольова перемога «Волинь 05» достроково робить їх «Чемпіонами пятої лиги», а «Vadrus» тепер надіється на двобій у протистоянні за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги», аби взяти реванш за регулярку.

Кращі гравці: Василь Лойко – Антон Дудік