2: 4

Журибіда В./Тучкевич А.

Передостанній тур регулярки звів команди, яким потрібна була лише перемога, адже господарі ведуть боротьбу за завітну «вісімку», а гості прагнуть здобути медалі йдучи третіми в турнірній таблиці. Гра розпочалась на не високих швидкостях, і тому на майданчику було видно багато боротьби на кожному клаптику поля і лише дальні постріли, які були легкою здобиччю для голкіперів. Перший по справжньому гольовий момент припав на сьому хвилину, але після удару Назара Лича «кулястий» просвистів поруч зі стійкою. На восьмій хвилині  гості здобули право на штрафний удар у центрі майданчику, який наважився пробити Володимир Третяк, і після серії рекошетів м”яч опинився у сітці воріт, а на табло запалали 0:1. Час швидко плинув і в кінцівці тайму чудові індивідуальні дії продемонстрував Антон Чайка, класним ударом він встановлює паритет у зустрічі. Вже здавалось, що тайм так і закінчиться у нічию, але на останній хвилині після класної комбінації на дальній стійці передачу замкнув Дмитро Кисляк, який вивів «червоних» вперед. З мінімальною перевагою гостей колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої і на майданчику панувала по справжньому чоловіча боротьба за м”яч і важливі три залікові бали. В середині тайму класно протащив м”яч та пробив Андрій Брись та зумів зрівняти рахунок у поєдинку, але в наступній атаці лідер гостей Володимир Третяк знову виводить «Akcent» вперед, а власний рахунок записує «дубль». Після пропущеного розуміючи, що потрібно тільки забивати, господарі кинули всі сили в атаку та провели низку небезпечних атак в одній з яких класно пробив Назар Лич, але після його удару «селект» попав у стійку воріт. Взявши «тайм-аут» Олександр Антонюк пояснив своїм підопічним, як потрібно швидко втікати у контрвипади і на двадцять п”ятій хвилині в одній з таких атак здорово пробивав Дмитро Кисляк, але поперечина воріт завадила йому відзначитись. За сім секунд до кінця остаточну крапку у зустрічі поставив досвідчений Олександр Антонюк, який запалив на табло 2:4. Вольова перемога «червоних» закріпила за ними третю сходинку у турнірній таблиці.

Кращі гравці : Антон Чайка – Володимир Третяк