:
5

Мельник Олег, Дмитрук Богдан, Бас Назарій

Журибіда В./Тучкевич А.

Передостанній тур регулярки звів команди з нижньої частини турнірної таблиці і лише перемога давала шанс встрибнути в останній вагон завітньої «вісімки». Поєдинок команди розпочали на дуже високих швидкостях і м”яч завжди був у епіцентрі біля воріт то однієї то іншої команди. На третій хвилині Василь Грель впіймав на обрізці свого опонента та класно пробивав по воротах, але «шкіряний» в сантиметрах просвистів біля стійки воріт. Керманич гостей Сергій Магера заставляв своїх футзалістів високо пресингувати свого опонента. На п”ятій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав Владислав Ващук класно пробивавши головою, але голкіпер господарів Сергій Подопригора відмінно діяв у рамці воріт. При такій швидкій ігрі перше взяття воріт припало аж на шосту хвилину на якій зумів відзначитись Володимир Робачук вивівши господарів вперед. На восьмій хвилині чудову індивідуальну майстерність продемонстрував Дмитро Бабюк, обігравши захисника та голкіпера він віддав на пусті Владиславу Ващуку, який встановив рівновагу у зустрічі. Наприкінці тайму Віталій Марчук прийняв м”яч у центрі майданчика і без вагань пробив по футзальному з носка засвітивши на табло 2:1. З мінімальною перевагою господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з швидкого голу Віталія Татарінцева, який збільшив перевагу своєї команди до двох м”ячів. Було видно що швидкий футзал у першому таймі забрав всі сили у «Волинських хорватів» і «білі» проводили масу небезпечних атак, які на превеликий жаль для гостей закінчувались взяттям воріт. На шістнадцятій хвилині класно розіграли штрафний удар і комбінацію завершив Віталій Марчук оформивши «дубль» у поєдинку, а у наступній хвилині Віталій Татарінцев зумів відзначитись двічі, а у власний актив записав «хет-трик». На дев”ятнадцятій хвилині господарі провели чудову комбінацію яку завершив Віталій Марчук оформивши «хет-трик» у зустрічі. Після пропущеного гості пішли грати з п”ятим польовим і наразились ще на п”ять пропущених : забивши свої голи Віталій Марчук та Віталій Татарінцев мали у свому активі «покер», ще «дубль» для себе оформив Назар Ожеховський та своє ім”я у протокол поєдинку записав досвідчений Михайло Кисельов. Легка перемога господарів додає три залікові бали у турнірну таблицю.

Кращі гравці : Віталій Марчук – Владислав Ващук