1: 2

Журибіда В./Журибіда В.

Третя та восьма команди регулярної першої ліги зустрічались у звітному турі чемпіонату. Незважаючи на певну полярність у таблиці, боротьба намічалась гостра та безкомпромісна. «Олімпія» прагнула закріпитись та покращити свої шанси у боротьбі за медалі, в тому числі і за золоті, «Олімп» же у разі сьогоднішньої перемоги остаточно гарантував собі місце у завітній вісімці. Тож з перших хвилин команди грають досить обережно, проявляючи певну нервозність, зважаючи на відповідальність за кінцевий результат. І саме переживання за будь-яку помилку зачасту призводили до технічного браку як з боку однієї, так і другої команди. До такої гри швидше призвичаїлись футзалісти «Олімпії», котрі завдяки помилкам захисту суперника все частіше і частіше створювали небезпечні моменти біля їхніх воріт. Уже на 2 хв м’яч практично прямував у пусті ворота «Олімпа», та відчайдушний підкат захисника перевів кулястого на кутовий. 9 хв першого тайму знаменувалась уже виходом нападника «Олімпа» один на один з воротарем, та останній виявився переможцем двобою. Отже, незважаючи на певні зусилля обох команд відкрити рахунок, ворота у першому таймі лишились з обох боків «сухими».

Щойно розпочали команди гру другого тайму, як одразу ж обмінялись ударами по воротах. Та якщо удар нападника «Олімпа» просвистів повз ворота, то Павло Веремій відкриває рахунок у матчі. Згодом на 17 хв «Олімп» знову атакує ворота суперника, і після чергового удару по воротах арбітри призначають 6-метровий удар за гру рукою у карному майданчику, який вдало реалізовує Петро Назарук. В цілому другий тайм проходить за обопільних атак, де 21 хв запам’яталась яскравою комбінацією нападників «Олімпа», внаслідок чого Олегу Мартину лише залишилось направити м’яч у пусті ворота, і попереду уже «Олімп» 2:1. Незважаючи на гру «Олімпії» у п’ять польових за дві з половиною хвилини до завершення матчу, рахунок гри так і не змінився.

Кращі гравці: Павло Веремій - Петро Назарук