7: 2

Жовнірук Д./Журибіда В

Два аутсайдери зустрічалися у передостанньому турі чемпіонату Волині з футзалу серед команд вищої ліги. Але якщо «Мідас» з нулем у таблиці міцно закріпився на дні, то «Неріс» в разі перемоги зберігає примарні шанси на потрапляння у плей-оф. Незначна територіальна перевага «Неріса» на початку гри уже на 3 хв та 4 хв матеріалізується у забиті голи. Відзначаються Дмитро Дігалевич та Вадим Носалюк. В подальшому «Неріс» ще більше володіє м’ячем, суперник досить рідко переходить центр майданчика. Та попри таку перевагу «Неріса» «Мідасу» на 8 хв вдається скоротити рахунок у матчі. Втративши пильність над контролем м’яча, помиляється воротар «Неріса», а нападник суперника вдало користується його незграбністю, обікравши, направляє м’яч у пусті ворота. Та ще до перерви за 15 секунд до сирени «Неріс» знову попереду у два м’ячі.

Щойно команди розпочали другий тайм, а на табло уже 4:1 на користь «Неріса» - гол на рахунку Богдана Гринчука. А на 20 хв одна з небагатьох атак «Мідаса» застає зненацька воротаря суперника, і Вадим Гуц святкує взяття воріт. Надалі дубль Дмитра Дігалевича на 21 хв спонукає суперника до гри у п’ять польових. Але пусті ворота стають легкою здобиччю для Андрія Кодлубая на 24 хв та Олександра Пясецького на 29 хв. Тож чергова поразка «Мідаса» з нулями остаточно залишає команду на останньому місці. «Неріс» зберігає шанси на прописку у вищій лізі.

Кращі гравці: Дмитро Дігалевич - Владислав Гуц