7: 4

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

Уже вдруге поспіль і, мабуть, до завершення сезону, «Агромат» змушений обходитися без деяких лідерів команди. Утім, «салатовий» колектив продовжує боротьбу за найвищі місця у дивізіоні. А цього туру в матчі проти міцного «Енергопрофа» у підопічних Юрія Йоржика та Андрія Кристича вийшов ударний початок. Уже на 3-й хвилині гри після гарної передачі з глибини Іван Богута переграв голкіпера у ближньому бою та проштовхнув м’яч у ворота – 1:0. А вже за дві хвилин почин партнера по команді підтримав Назар Сеник, який відправив «кулястого» за призначенням прямим ударом зі штрафного – 2:0. Чи не найкращий тайм у сезоні «агроматівці» продовжили градом моментів біля воріт суперників – могли забивати той-таки Сеник з Богутою, а також невтомний «мотор» команди Едуард Хрипа. І якщо до середини тайму опоненти трималися, то на 8-й хвилині таки пропустили знову: Сеник випередив опонента в боротьбі за м’яч та пробив повз воротаря. А ще за хвилину схожим трудовим голом відзначився Хрипа – 4:0. До завершення тайму обидва колективи перебрали фолів, однак рахунок змінити не змогли – Іван Богута не переграв воротаря з «позначки», а Олександр Лисенко не зумів «розмочити» Олександра Лещука, пробивши повз рамку.

Після перерви на майданчику пішла жвавіша гра з боку «Енергопрофа», а Артем Назарчук на 20-й хвилині реалізував вихід віч-на-віч з Лещуком – 4:1. Гравці «Агромата» знову напружилися, однак з чималої кількості своїх моментів протягом декількох хвилин реалізували лише один – після хорошої комбінації уже в порожні ворота забивав Максим Бондаренко – 5:1. Цього гола виявилося недостатньо, аби заспокоїти гру, а «Енергопроф» повернувся в гру після двох голів у виконанні Максима Ткачука – 5:3. Щоправда, не минуло й хвилини, як Богута реалізував швидкий вихід «Агромата» утрьох на одного захисника – 6:3. У гравців «Енергопрофа» виходу не було – вони пішли грати у п’ять польових і за дві хвилини до фінального свистка знову подарували собі надію після голу Олександра Лисенка – 6:4. Утім, розвинути такий успіх номінальним гостям протистояння не вдалося – ба більше, одна із помилок призвела до гола у порожні ворота та «хет-трику» у виконанні Сеника – 7:4. До завершення матчу рахунок більше не змінювався, тож «Агромат» зберіг другу сходинку в регулярному чемпіонаті Вищої ліги.

Найкращі у матчі: Назар Сеник – Максим Ткачук.