6: 2

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

У звітному матчі гравці «Респекта» могли забезпечити собі звання регулярного чемпіона Вищої ліги. Щоправда, на перших хвилинах поєдинку обидві команди проводили своєрідну розвідку, шукаючи шпарини у оборонах одна одної. Ініціативу в матчі підопічні Андрія Шевчука таки захопили у середині першого тайму. Це дало результат, адже першим точним ударом в матчі відзначився Богдан Лопоха – 1:0. Міг «підхопити естафету» у автора дебютного голу в грі його партнер по команді Ігор Савич, однак пробити голкіпера йому не вдалося. А от найкращий гравець минулого туру Віктор Сущ зумів реалізувати контратаку своєї команди – 2:0. Працювати у рамці доводилося й граючому президенту «Респекта» Андрієві Ткачуку, який, наприклад, виручив команду після потужного удару Вадима Шутовського. А під завісу тайму знову відзначилися номінальні господарі гри: більярдно точним ударом команди на перерву відправив Богдан Зінгель – 3:0.

У другому таймі атакувати більше намагалися гравці «Топільного», і якщо Шутовському не вдалося забити ударом впритул, то Роман Стужук здорово розібрався у своєму моменті та відправив «кулястого» точнісінько у верхній кут воріт – 3:1. Довго радіти, щоправда, гостям не довелося: уже в наступній атаці Олександр Миронюк розрядив свою «гармату» з дальньої дистанції без аргументів для воротаря – 4:1. Після цього гравці «Респекта» грамотно взяли м’яч під свій контроль грою в п’ять польових, а голкіпер Євген Малоголовець майстерно реалізував одну з атак, та побіг святкувати гол на трибуни, за що отримав одразу ж і другий запис у протокол напроти пункту «Попередження». Доля матчу була вирішена, а до завершення «дубль» у складі «Респекта» оформив Олександр Миронюк, на що своїм голом відповів гравець «Топільного» Володимир Майструк – 6:2. Фінальний свисток зафіксував переконливий успіх «Респекта», який став регулярним чемпіоном Вищої ліги чемпіонату Волині! Тепер у Суперлігу?)

Найкращі у матчі: Олександр Миронюк – Роман Стужук