2: 1

Корпош М./Голоскоков Д.

Настрій команд на цю гру просто зашкалював: обидва колективи не потребували додаткової мотивації на цей матч «за шість очок», і просто вистрибували з шортів у намаганні якнайшвидше відкрити рахунок! Зрештою, мабуть вищий градус бажання був таки у «бусмаркетівців», адже саме їм вдалося відзначитися першими: потужний удар Івана Корчука був невідпорним. «Птахи» же лише стрімко набирали фоли, щоправда не менш стрімко вилітаючи в небезпечні атаки. Відповісти «енгрі бьордз» могли після помилки опонентів, коли м’яч потрапив не до колеги по команді, а до Андрія Мурашка, але Андрій у ворота не поцілив. Покарання, згідно футбольних законів відбулося миттєво: Андрій Каварський завершив комбінацію партнерів. На перепочинок команди пішли за переваги 2:0 на користь «Бусмаркету», але пристрасті продовжували кипіти на лавах запасних. Гарячі дискусії, як зіграти в другій половині, тривали всю перерву, в обох колективах. Перші ж секунди наступного тайму підтвердили, що градус напруги не спадатиме до фінального свистка. Кому не можна було позаздрити в цій грі, так це арбітрам: події змінювалися з калейдоскопічною швидкістю, а гравці намагалися за будь-яку ціну зупинити суперника. Цього тайму катастрофічно швидко фоли набирав вже «Бусмаркет». За шість хвилин – чотири порушення правил! Останню трихвилинку «Фенікс» спробував зіграти останнім козирем: грою з п’ятим. Бонуси прийшли майже відразу у вигляді небезпечного карного та п’ятого фолу в пасив суперникам. Щоправда використати ці «плюшки» не вдалося, і довелося забивати «з гри». Це зробив номінальний голкіпер Владислав Панькевич. Ось це і була кульмінація, щоправда до розв’язки залишалося обмаль часу. «Бусмаркетівці» відбивалися з відчайдушністю самураїв, і коли пролунала фінальна сирена непідробна радість «бусі» стала гарним подарунком для тренера команди Руслана Корпоша, який напередодні святкував день народження.

Кращі гравці: Іван Корчук – Владислав Панькевич