3: 17

Корпош М./Журибіда В.

Черговий 9 тур Чемпіонату Волині з футзалу серед вищолігових команд розпочався між явним аутсайдером «Мідасом» та командою, яка міцно закріпилась всередині турнірної таблиці, «ВП Автошкола». З огляду на те, що «Мідас» уже втратив будь-які шанси хоча б піднятись на одну сходинку у турнірній таблиці, на останню гру команда взагалі вийшла у неповному складі. Тож шансів навіть на нічию були досить примарні. Зайвим підтвердженням того уже на перших секундах гри став гол, який був лише початком нищівної поразки «Мідаса». Значна перевага не лише у майстерності гравців, а і у чисельній більшості дозволяла «приватникам» різнобічно комбінувати та забивати голи на різні смаки ще у першому таймі, де на голи Сергія Чемериса, Мирослава Лащука, Антона Капаєва та Олександра Якимчука, гол Юрія Гнатюка від «Мідаса» був лише ледь помітним голом престижу.

Щойно розпочався другий тайм, як Віталій Тележинський дещо скоротив рахунок у матчі. Та це тільки ще більше завело «Автошколу», і на тій же 16 хв практично розпочався бенефіс Богдана Венського, який загалом 11 разів заставляв виймати м’ячі із сітки воріт суперника. А гол Віталія Тележинського за рахунку 2:9 на користь «ВП Автошколи» був майже непоміченим у безпорадній поразці «Мідаса». Слід також зауважити, що за «Автошколу» у цій грі ще відзначились Олександр Якимчук та Мирослав Лащук. Ну і напевне гра «Мідаса» зробила кращим бомбардиром чемпіонату Богдана Венського.

Кращі гравці: Віталій Тележинський - Богдан Венський