2: 4

Корпош М./Журибіда В.

Інтрига у боротьбі за медалі регулярної вишки зберігалась і у звітному матчі. Топільчани, які уже забезпечили собі місце у плей-оф, почувалися на майданчику досить впевнено із більш грізним суперником, котрий зробив вагому заявку на срібло у чемпіонаті. Незважаючи на активні дії нападу підопічних Андрія Христича, реальної загрози воротам суперника не було. Більше того контр випади від топільчан постійно тримали у напрузі захист та воротаря суперника. І саме завдяки діям кіпера ворота «Агромата» залишались сухими аж до 12 хв. Але навіть його відчайдушні сейви та чудова реакція не врятували команду від удару Олександра Коровіцкого, який і відкрив рахунок у матчі.

Несподівано для «Агромата» розпочався другий тайм. Ветеран топільчан Андрій Сосовський вправно розправився із захистом суперника, посадивши одного з них на «задню точку», невідпорним ударом вдруге засмучує «Агромат», що практично перекреслює його надію на медалі. З цього моменту лучани трішки збільшують оберти, і натиск на ворота суперника уже більш помітний. Для збиття темпу уже на 19 хв «Топільно» бере тайм-аут. Та перепочинок іде на користь «Агромату», де на 20 хв Сергій Мороз скорочує рахунок у матчі. А дубль того ж Сергія на 22 хв додає ще більшої впевненості на перемогу у цьому матчі. Не витримує натиску захист рожищенських футзалістів і на 24 хв. Завдяки зусиллям Максима Бондаренка «Агромат» уже попереду. З цього моменту «Топільно» вдається до гри з п’ятьма польовими гравцями. Декілька разів «Агромат» перехоплює м’яч та направляє його в сторону пустих воріт суперника. Один з таких ударів від Назара Сеника потрапляє в ціль, і рахунок стає 4:2 на користь «Агромата». Вольова перемога підопічних Андрія Христича практично забезпечує місце у трійці.

Кращі гравці: Сергій Мороз - Андрій Сосовський