1: 1

Крачукова А./Голоскоков С.

Плей-офф, це плей-офф, бо це плей-офф! Перемога «трейдерів» в «регулярці» з рахунком 5:1 абсолютно не була гарантією того, що все буде складатися за сценарієм «торговців». І дійсно. Як тільки наставник «червоно-чорних» Олександр Лисенко змінив четвірку, як Богдан Федорук відкрив рахунок на користь «юніорів». Сталося це же практично в середині тайму, а до цього дуже багато рооти довелося викоанти голкіперу «Любарта» Юрію Близнюку. Такий поворот подій явно «зробив нерви» гравцям «трейдерів», а відтак помилки множилися, і лише нестача ігрового досвіду заважала «хуніорсам» сповна скористатися з «вібрацій» суперника. Створити щось свідоме ще до перерви «трейдери» так і не змогли, і досить жваво сперечаючись про подальшу тактику пішли на відпочинок. Як і в першому таймі більш активно почали гравці «Трейдерсу», і знову довелося Юрію демонструвати голкіперську вправність. Знову як і в першому таймі потихеньку-полегеньку, коли перша хвиля атак спала,  «княженята» починали розганяти і свої комбінації. Знову ж таки, коли тайм добіг екватору, небезпека від «юніорів» ставала дедалі більшою – Назар Бугайчук на правах старшого товариша виконував роль диригента атак, і гол, як кажуть, назрівав. Гол стався, але у ворота «Любарта» - досить простий розіграш кутового «під удар» і Дмитро Оляницький зрівняв рахунок. До кінця матчу залишалося буквально пару хвилин і команди обмінялися досить гострими моментами, але гра завершилася першою бойовою нічиєю у матчах плей-офф однієї восьмої.

Кращі гравці: Юрій Близнюк – Дмитро Оляницький