2: 6

Журибіда В./Голоскоков Д.

Свій статус фаворита в цьому матчі «камазівці» означили ще в «регулярц», і взялися підтверджувати це звання в дебюті матчу: спочатку Руслан Терещук, а потім Дмитро Перванчук за дві хвилини засвітили на табло рахнок 2:0. Оговтувалися «гранітівці» досить довго: майже половина тайму знадобилася на те, щоб почати дійсно атакуючі маневри біля чужих воріт. Щоправда одна зі спроб запресингувати суперників на їх половині закінчилася для «каменярів» прикрим автоголом в свої ворота. «Камаз» же відчувши смак голів лише добавив обертів своїй «вантажівці» з явним наміром розчавити опонентів ще в першій половині гри. Тим не менш високий пресинг міг принести дивіденди «гранітівцям» - Сергій Прик зумів не тільки «видряпати» м’яч, а й дотепно перекинути його через голкіпера «Камазу» , проте кулястий впав на верхню сітку воріт. З гольовою відповіддю «червоно-чорні» не забарилися, і Олександр Мосійчук практично поховав інтригу першого матчу «навиліт». Після паузи «втомобілістам» знадобилося чотири хвилини для того, щоби два Андрії: Ткачук і Літвенцов розіграли комбінацію на двох і Андрій Літвенцов збільшив рахунок. Далі відбулася гольова перестрілка: тільки-но Володимир Ярема «розмочив» рахунок, як Андрій Ткачук відновив гандикап у п’ять м’ячів. Така перевага дозволила «камазівцям» наприкінці матчу порепетирувати гру з п’ятим польовим, адже судячи з усього саме їм крокувати далі в серії. Щоправда над цим компонентом гри ще слід попрацювати бо жахливі «обрізки» могли звести нанівець запас забитих голів. Зрештою пропущено було лише один – в порожні ворота влучив Роман Гузар.

Кращі гравці: Сергій Прик – Андрій Ткачук