5: 4

Журибіда В./Голоскоков Д.

Нічийний результат зустрічі цих колективів в регулярному чемпіонаті гарантував запеклу боротьбу в матчах на виліт. В дебюті матчу більш налаштованими виглядали хлопці з Забороля – вони частіше небезпечно атакували, проте дисциплінована оборона кременчан практично не давала можливості нанести справді небезпечний удар. Коли час першого тайму перетнув екватор гра вирівнялася: тепер вже і «Кременець» непокоїв володіння голкіпера суперників. Реальний шанс мав Юрій Кулюк під час виходу сам-на-сам, але переграти воротаря не зміг. Покарання за нереалізацію «прилетіло» миттєво – в контратаці Сергій Ткаченко відкрив рахунок на користь Забороля. Під завісу тайму «біло-чорно-червоні» збільшили відрив: гарну комбінацію на двох розіграли Вадим Симонович та Петро Кушнір (гол на свій рахунок записав Петро). Оговтався «Кременець» за секунду до свистка на перерву – відзначитися голом встиг Дмитро Романюк. Після перепочинку команди почали демонтрувати відкритий атакуючий футзал, і голи не забарилися: спочатку гандикап у два м’ячі відновив Святослав Гадзінський. Потім до гольової передачі доплюсував гол Вадим Симонович. Не залишилася без винагороди і наполегливість «Кременця»: на асист Богдана Репецького голом відгукнувся Назар Шрай, а потім почин підтримали Юрій Кулюк (пас) з тим же Назаром (гол). Відкритий футзал гарантував зливу голів, а після того як Дмитро Романюк оформив дубль і зрівняв рахунок спостергіати за матчем було самим задоволенням. Окрилені успіхом кременчани (ще б пак, вийти на нічию за рахунку 1:4) почали грати розкутіше і гостріше, щоправда не забуваючи і про оборонні дії. Найцікавіше сталося після голу Юрія Кулюка – тепер у ролі доганяючих опинилися заборольчани, а тому вони відразу виклали останній козир: гру з п‘ятим польовим. Козир не зіграв – найближчим до взяття воріт був Валерій Міщук, але підвела техніка. Отже чудовий кам-бек і один гол в плюс в активі команди «Кременця».

Кращі гравці: Богдан Репецький – Вадим Симонович