2: 1

Журибіда В./Тучкевич А.

Розігравшись у регулярці, колективи розпочали боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона» першої ліги де у першому чвертьфінальному матчі зустрілись команди, які у першому турі чемпіонату зіграли між собою з рахунком 0:3. Гра розпочалась на не високих швидкостях і тому було на майданчику багато боротьби. Пристрілюючись обидві команди наносили удари з дальньої дистанції, які були легкою здобиччю для голкіперів. Лише перший по справжньому гольовий момент припав аж на шосту хвилину, коли Дмитро Кисляк отримав прекрасну передачу парашутом від свого партнера і в один дотик перекидав голкіпера, але «шкіряний» просвистів в сантиметрах над поперечиною. Ну а на восьмій хвилині, після сумбуру біля воріт гостей самим проворним був Олександр Крисько, який підхопивши м’яч віддав на пусті Віктору Литвинчуку і той не вагаючись запалив на табло 1:0. Але гості зуміли швидко відігратись, розпочавши гру з центру майданчика в своїй же першій атаці лідер гостей Володимир Третяк встановлює паритет у зустрічі. Після швидкого обміну голами команди закрились і вся боротьба точилась у центральній зоні. З нічийним результатом колективи пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась за сценарієм першої, але на сімнадцятій хвилині взявши ініціативу у свої ноги ключова фігура господарів Олександр Крисько пройшов свого опонента та не задумуючись пробив з дальньої дистанції не залишивши жодного шансу Юрію Уманьцю змінивши рахунок на табло 2:1. Після забитого господарі віддали ініціативу супернику, побудувавши свою гру на швидких контрвипадах. Маючи багато епізодів забити, обидві команди не зуміли вразити ворота опонента де Сергій Кух та Юрій Уманець відводили небезпеку від своїх воріт. Футзальна «Феміда» зафіксувала мінімальну бойову перемогу господарів, які стали на крок ближче до півфіналу, а у наступний вік-енд гості щодуху будуть прагнути реваншувати.

Кращі гравці : Олександр Крисько – Володимир Третяк