4: 3

Жовнірук Д./Тучкевич А.

Розігравшись у регулярці, колективи розпочали боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона» першої ліги де у першому чвертьфінальному матчі зустрілись команди, які у нинішньому сезоні вже грали між собою двічі, у чемпіонаті перемогу здобули гості з рахунком 3:1, а у кубку «християни» виграли з мінімальним рахунком 4:3. Гра розпочалась на високих швидкостях, і забитий м’яч не заставив себе довго чекати, на третій хвилині зустрічі Владислав Оліщук пробив з дальньої дистанції і запалив на табло 0:1, але господарі зуміли швидко відігратись завдяки старанням енергійного Олександра Потурая, який встановив паритет у поєдинку. Після швидкого обміну голами, колективи ніби закрились розуміючи важливість поєдинку. Час швидко плинув, і під завісу тайму чудову нагоду вивести господарів вперед мав Олександр Новаковський зробивши гарматний постріл у ствір воріт, але Василь Безштанько зумів відвести небезпеку. А на останній хвилині першого тайму коли команди були подумками на перерві, Олександр Нагорний самотужки протащив м’яч і по футзальному з носка пробив у правий нижній кут воріт не залишивши жодного шансу голкіперу змінивши рахунок на табло 2:1. З мінімальною перевагою господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась у безкомпромісній боротьбі у центрі майданчику, де колективи ніби вичікували помилки один від одного. На вісімнадцятій хвилині гості здобули право на штрафний удар, і чітко розігравши його відбувся гарматний постріл від Дмитра Герасимчука, але Володимир Лимар відвів небезпеку та перевів «шкіряного» на кутовий. А за хвилину все той же Дмитро Герасимчук заставив помилитись свого опонента і підхвативши м’яч вийшов віч-на-віч з голкіпером та незалишивши йому жодного шансу встановив рахунок 2:2. Цей гол ніби розбудив команди, які почали грати більш відкритіше і на двадцятій хвилині Олександр Терещук та його теска Олександр Новаковський розіграли між собою стіночку, останній вже віддавав свому партнеру на пусті, але гравець гостей зрізав «кулястого» у власні ворота, і знову господарі попереду. Як поправу годиться у сьогоднішньому поєдинку гості знову зуміли відігратись стараннями Дмитра Герасимчука, який після розіграшу штрафного зумів з другої спроби вразити ворота, а на власний рахунок записав «дубль». Пропущений ніби розізлив «християн», які мали безліч гострих моментів, але все таки в одному з них Олександр Потурай зумів вирвати перемогу для господарів, а у власний доробок записав «дубль». . Футзальна «Феміда» зафіксувала мінімальну бойову перемогу господарів, які стали на крок ближче до півфіналу, а у наступний вік-енд гості щодуху будуть прагнути реваншувати.

Кращі гравці : Олександр Потурай – Дмитро Герасимчук