3: 7

Жовнірук Д./Тучкевич А.

Розігравшись у регулярці, колективи розпочали боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона» вищої ліги де у першому чвертьфінальному матчі зустрілись команди, які у нинішньому сезоні зустрічались між собою у чемпіонаті де з рахунком 6:1 перемогу здобули гості. Сьогоднішній поєдинок розпочався на дуже високих швидкостях, але опоненти навіть при такій високій динаміці не могли вразити ворота де Олександр Луць та Роман Братчик діяли бездоганно відводячи небезпеку від власних воріт. Чудову атаку на п’ятій хвилині провели гості, де класну трьохходівку на дальній завершив Ігор Шамутило засвітивши на табло 0:1. На досягнутому гості не зупинились і всередині тайму завдяки старанням Андрія В’юника здобули право на пробиття пенальті, яке чітко реалізував своїм потужним ударом Сергій Віхрук збільшивши перевагу своєї команди. Після пропущеного господарі прибавили темпу і поява на полі Антона Капаєва додала гострих дій в атаці, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. А на останній хвилині тайму відзначився Дмитро Мельниченко забивши чудовий м’яч та запаливши на табло 0:3. З гандикапом гостей у три м’ячі колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але в цей раз швидким голом зуміли відзначитись господарі : на сімнадцятій хвилині підхопивши м’яч Дмитро Журавський віддав на Сергія Вознюка, який скорочує рахунок у матчі та дає надію на камбек. Але на дев’ятнадцятій хвилині забиває дев’ятнадцятий номер гостей Ігор Шевельов після класної трьохходівки знову збільшивши перевагу до трьох м’ячів, але лідер господарів Дмитро Журавський зумів швидко відквитати один м’яч. А на двадцять третій хвилині Олександр Якимчук зумів зловити суперника на обрізці та з другої спроби забити «селект» у сітку воріт та скоротити рахунок до мінімуму 3:4. Триллер на цьому не закінчився, але в подальшому забивали лише гості : на давдцять четвертій хвилині після класного пасу «черпаком» Андрія В’юника на «стовпа» Віталія Шафранюка, останній зумів впоратись з опонентом та положивши кіпера легко перекинув «шкіряного» у сітку воріт, через три хвилини швидконогий Ігор Шевельов збільшує перевагу своєї команди до трьох м’ячів, а у власний актив записує «дубль», а за мить остаточну крапку у зустрічі забивши свій «дубль» поставив Сергій Віхрук. Після пропущених господарі просто зробили навалу на ворота суперника, але «кулястий» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. Бойова перемога гостей на крок наблизила їх до півфіналу, а господарі з нетерпіннням чекають наступного вік-енду аби реваншувати.

Кращі гравці : Сергій Вознюк – Сергій Віхрук